BALI - freedive adventure

BALI - freedive adventure

29. 9. 2021 Blog
Martin
Autor
Martin CheníčekTak a je to tady. 

BALI - FREEDIVE ADVENTURE 13.11 - 27.11 

Po letech učení na Bali, střídání různých resortů, a ubytování jsem se rozhodl postavit si resort vlastní. Právě jsme ho dokončili a i když je doba trochu obtížná, chtěl bych se tam s vámi letos ještě podívat. A tedy, 14 ti denní kemp na Bali, ve vlastních vilách je tu.Součástí resortu na břehu moře (vily jsou 25m od oceánu) který jsme nazval  TOFR - The Ocean Freedive Resort je několik apartmánů s celkovou kapacitou 16 míst, postavil jsem bazén 25x4 metry na procvičování dynamik i statik, a hned před resortem máme vyvázanou hloubku na trénink, jogový chrám přímo nad mořem, učebna a mnoho dalšího zázemí, takže nic nebrání odjet tady kvalitní přípravu přes zimu. Neboť voda tu má 30stp.

Ale to není vše, a hlavně to není to, co bych tu s vámi rád dělal. Bali je jakousi odměnou za celý ten rok vašeho freedive tréninku, závodů, lomů atd a i proto, že je to podvodním životem překypující ostrov jsou v plánu hlavně výlety na ty nejlepší spoty, zatopené vraky, jeskyně, reefy, sousedící ostrovy, a i výšlapy na sopky, vodopády, a krásy ostrova i mimo vodu.Moje cenová politika je : Čím dražší destinace - tím levnější kurz.
Takže ve 14 ti denním kempu freedivingu dostanete :Freedive kurz Level 1 - do 20m 
Freedive kurz Level 2 - do 40m 
Deep training - 40m+ 
DYN - dynamické tréninky
STA - statické tréninky
YOGA -  každodení ranní i večerní kurzy jogy
Rozbory techniky - videokoučinky

A to vše jen za 9900,- na 14 dní.

Ubytování : 
Vily, jsou dvoulůžkové pokoje se sprchou, balkonem, velikými okny, přímo na břehu moře. Cena je 30 euro na noc.

Doprava : 
Letenky vám rádi zařídíme, let je obvykle okolo 6h, pak přesup ( nejlépe Dubai, Doha) a pak 10h do Denpasaru, Bali. Tam vás vyzvedne náš řidič, a vezme to s váma přes hory a doly k nám na východní část ostrova. Tam už vás budeme čekat my.Co sebou : 
Ploutve.
Neopren 3mm, nebo 1,5 mm, at se nespálíte. V případě výletu na Manta point, kde bývá studenější voda, vám nějaký neopren pujčíme.
Olova brát netřeba, pujčíme vám.
Maska, šnorchl, to je samozřejmost.
Opasek na závaží také vlastní.
Karimatku na cvičení.
Blok na poznámky.
Peníze na útratu za jídlo, cca stejně jako na stejnou dobu u nás.
Sebou cca 200 euro na výdaje (dárečky, sárongy, atd)
Pokud chcete pronajmout skutr (cca 100kč na den, haha) tak prosím řidičák : )
Přesuny na lokality nejsou v ceně, ale to je otázka cca 2 euro denně.Tak to je prozatím vše. 
Bude to letos takový ortodox trip, resort je úplně nový, možná nebude ještě vše ready jak bych chtěl, tak buďte trpěliví, kdyby třeba nevím co. Třeba nebyla uplně vzrostlá tráva ještě, tý neporučím, nechvátá.
Takže kdo chce zažít něco unikátního, odměnit se za rok bez cestování, a chtěl by s náma, tak tady je datum : 13-27 listopadu 2021.Moc děkuji, a teším se jak hovado.
NEJDULEŽITEJŠÍ INFORMACE NA ZÁVĚR - 100PROCENTNĚ POTVRDÍME NÁKUPY LETENEK 15.10. At ma ještě indonézská vláda možnost doladit chybičky. V případě zavření Bali, vás přesuneme kompletně na jaro 2022, o nic nepřijdete. Letenky si pojistěte, stojí to pár korun a je klid, udělám to stejně. 

ČEKEJME TEDY DO 15.10. 
Martin a Mirka a Věda
The Ocean Freedive Resort
www.PimpYourLife.cz


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT