LEVEL 1 freediver - bazénový kurz FII v 8,5m hlubokém bazéně

LEVEL 1 freediver - bazénový kurz FII v 8,5m hlubokém bazéně

25. 10. 2021 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Tak další týden, a dalších 15 Freediverů

mezi námi. Právě skončil dalsi víkendový kurz Fii v liberecké 8,5m hluboké potápěcí věži.

A jaké to bylo?


Mám rád tyhle Bazénové kurzy. Je to váš vstup do světa freedivingu, kdy je pro vás vše nové a my se snažíme vás tímto novým sportem provést s maximální mírou trpělivosti, pokory k pohybu pod vodou ale i motivací k výkonům. Tři minuty prostě dáš! ????

Naše hluboká potápěcí bez je pro vás taky obrovskou výhodou, kdy zjistíte, že vyrovnávat tlak ve stredouší není jen mechanismus "položím prsty na nos" ale celý proces psychosomatickych úkonů. A vy zkoušíte, selháváte, zkoušíte znova, selháváte znova, SELHÁVÁTE LÉPE.

A o to jde.


Statické zadrze dechu jsou pak vaším objevením potápěcího reflexu, který pro vás pracuje s velkou intenzitou a i tak se potom cítíte, intenzivně. A o to jde č. 2

Freediving, je totiž podle mě nejrychlejší cesta k obnově komunikace s vlastním tělem a dialogem se svou myslí.

Freediving vam ukáže mnoho z vašeho nitra. Odkryje strachy, ukáže silné stránky. Není třeba hodiny meditovat, aby ses o sobě naučil něco nového.

Stačí na pár minut zadržet dech.


A tohle všechno jsme s dalšíma z vás tenhle víkendový kurz probírali. Zkoušeli. Učili. A snad i něco naučili. Moc vám děkuji, všem co nám dáváte důvěru s námi potápět, a nechat se od nás učit. Bylo mi potěšením pracovat s jedním každým z vás, opravdu. A vím že se brzy potkáme. V Polsku, na Bali, v Chorvatsku, v Liberci v bazéne. Hodně budeme držet dech.

Protože život je freediving. Potápění do sebe, do vody, do okamžiků, co berou dech.

Ma

=AZWtl9YXS1eW4mRwuUd3i484d2FiQ-FsYtcSc3V8qRu9--Vhd3XQBhpNJ9vaFV4PxS7zAxLqU8ht4N8Ty1cXVBrqL12VcL3U8gwreyUr_JTsSNVq3E82eLDEicX0xwHaYfM&__tn__=*NK-R">#pimpyourlifeacademy

Www.pimpyourlife.cz

#Fii_freedive

Další kurz 4 až 5 prosinec...


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT