Výlet do Waterlesa

Výlet do Waterlesa

5. 8. 2013 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček
Okej, tak už jsem dlouho nic nenapsal, není to proto, že by nebylo o čem, a ani to není proto, že by nebyla chuť....a tak trocha toho zamyšlení v jeden horky večer, plus pár foteček z vejletu do waterlesa - inside.Takže co já tady vlastně dělám, už asi ví naprosto všichni...cestuji, potápím dny a občas i večery, poznávám podmořský život a učím, hlavně učím lidi kolem sebe tomu co umím dobře - potápění na nádech.

Někdo se tomu možná bude divit, jako proč já, biker...ale víš co, někdo sedí za 20 šušní měsíčně v kanclu, super.
Ja jsem na druhým konci světa v nekonečným létě, a venku.
Je to jen práce....ale mě tenhle způsob - učení - baví víc, než ten co jsem dělal v ČR.

Ono si tak stejně řekneš - to co je v čechách takové vžité klišé - "KDO UMÍ, UMÍ, KDO NEUMÍ, UČÍ." což je rčení, za který bych dal hrozně rád facku, akorát nevím komu. Já jsem se na tuhle fázi připravoval půl roku, vytvořil obsah pro nový webovky, texty, nabídky, designy, letáky, portfolia, kontakty, zkoušky, tréningy, dřinu krev a slzy a cca 150 tisíc korun to stálo a dneska jsem tady, a žiju ten sen.WELL.
Ale všeho je někdy moc, a někdy už nechceš do vody, ne třikrát nebo dvakrát denně a nebo, někdy, se stane, že prostě potřebuješ vypadnout a vypnout, aspoň na chvíli..v tomhle je ten mechanismus práce stejnej kdekoliv, ať už děláš cokoliv....a pak se probereš a řekneš si - kde to jsem ? Ostrov Bohů...a tolik věcí kolem, které jsem ještě neviděl...

A tak se do toho vrhneš.
Vyrazíš třeba do jiné barvy..třeba do zelené.
Slyšet něco jiného, než šuméní moře, a vlny přesouvající oblázky pláže a měnící definici kde začíná moře každou sekundou...třeba zvuky lesa...

Mno, je toho prostě hodně.
Jedněch pár foteček z Waterlesa a trocha detailů, jako třeba příprava 70m bojky na tréning hloubek - ve fotogalerii na PYL.

Díky, zdravím do Čech, a nemyslete že vás nesleduji. Sleduji, pečlivě, každej den.


Čárys
Freediving Instructors International

eMail : seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Skype :
carys720
Mobile : +628 776 267 2094 (bali tel.number)
phone : +420 777 266 305 (czech tel.number)Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT