KURZ FREEDIVINGU - CHORVATSKO 14 DNÍ

KURZ FREEDIVINGU - CHORVATSKO 14 DNÍ

14. 6. 2013 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Ahoj lidičkové,

Takže se zase mění věci a já budu za pár měsíců na cestě do Evropy, za jediným jedním účelem, nebo teda dvěma, a z nich jeden je – udělat pro vás kurz freedivngu, neboť se mi naskytla přiležitost, udělat to lépe než je normální – a já rád přinášim určité benefity k benefitům výuky freedivingu – takže jak vám zní tohle ?

Ostrov Vir…
Ubytko za 10 euro…
Motorový člun na vožení na lokace…
Kurz Freedive level 1, training session na bojce…
Grilovačky, promítání filmů o oceánu, povídání o Indonesii, kde pracuji…
14 dní nekonečnejch možnosti ?

Potom klikejte na více.
Kapacita jen 1O lidí.


Takže, jak už jsem nastínil, jedná se především o Freedive kurz F.I.I. LEvel 1 a jeho aplikaci na otevřené vodě, opět do hloubek do 20 ti metrů. Nicméně, po kurzu bude skills training session, a já vám mohu bez problemů udělat safety pro hloubky i větší…kdyby někdo měl ty schopnosti. Takže ale, časový a celkový plán je tenhle.

Lokalita se nachází v Chorvatsku na ostrově VIR, což je kousek od Zadaru, v severní části zadarského souostroví…není to z ČR nikterak daleko, cca 800 km od mého baráku a to není děs. Na Pulu jezdíme 770km.

Máme tam k dispozici pro vás vilu, který obsahuje dva pokoje dvoulůžáky, jednu společenskou místnost kde se daj dát dvě místa na spaní taky, a pak karavan venku na naší zahradě, kde je možnost ubytovat čtyři lidičky – samo na přespání, jinak zázemí je samozřejmostí na vile.

Cena za ubytko se neodvíjí od ceny kurzu, je to 10 euro za karavan na osobu a 15 euo za osobu na pokoj. Karavan  - když pojedu v jednom autě čtyři kusy lidí, tak máte za 4O na noc, a to včetně všeho na vile – sprch, toalet, atd. Levněji už to nešlo, je to láce.

Jídlo vlastní, samo. Voda není problém.

Dále máme k dispozici motorový člun, na jehož provoz se bude muset něco přispět (je to v ceně kurzů), a kapitánku, co ho bude vodit a nás doprovázet na místa topení. Kapacita není moc velká, takže půjde především o tréning hloubek, a převoz na místa, kde to bude k topení nádherné.


Tak a co se bude dít, a jaký je časový plán a ceny ?

Já doletím do ČR nějak…těsně před. Vyzvednu značky na obytňáka z depozitu, namontuju baterie, připravím vše od Bójek přes lana až po závaží a kompletní výukový materiály a odjedem s Mi tam, vše připravit na vile cca 26 srpna v pondělí. Vy by jste mohli dorazit od 27. srpna v úterý na tyhle možnosti :

První Turnus

27 úterý – nájezd na Vilu, welcome grilovačka.
28 středa – kurz Freedivingu LEVEL 1
29 čtvrtek – kurz Freedivingu LEVEL 1
30 pátek – kurz Freedivingu LEVEL 1 - skills training na bojce
31  sobota – kurz Freediving LEVEL 1 – freediving

To je první turnus.
Cena za tenhle kompletní turnus včetně ubytování, vybavení (bojky, lana, vyukove materiály, můj dohled, přejezdy člunem na lokality atd) je 6800,- sakum prdum, včetně všech certifikací atd.

Pak si dáme den rest dej s Mi, abychom se taky zatopili my dva, a ve čtvrtek to může vypuknout znova.


Druhý turnus
Skills training session.

Pro lidi, kteří již byli u mě na kurzu, ale chtějí se posouvat dál, ale i pro jiné „hotové kurzanty level 1,2 freediver“  mám připravené toto.

Protože jsem napotápěl mnoho v indonesii, byl jsem v JAR, a mám za sebou cca 4000 ponorů tak se mohu považovat za poměrně zkušeného freedivera. Hloubky bez lana jsem v komfortu fouknul přes 7O m a jsem schopen se potápět do hloubky 30m a zůstat tam  4: 30 pod vodou v pohybu.

Vím hodně o tréningu a jeho aplikaci na freedive, hodně o tréningu dechu, spoustu vlastních zkušeností, i nastudovených materiálů.  Jsem ochoten vám spoustu z těhle zkušeností předat a posunout vaše tréningové metody směrem do efektivity, kterou tak potřebujeme, my všichni.

Tudíž tento druhý kurz bude :

Skills training session :

1. Září neděle - příjezd na Vilu, welcome grilovačka
2. Září pondělí – Uvod do trainingových metod, jógy, odpoledne Freediving.
3. Září úterý – dynamické apnoe, safety statik, safety na otevřené vodě na bojce, joga.
4. Září středa – freediving sessions na krásnejch místech, statiky, joga pro freediving.
5. Září čtvrtek  – aplikace znalostí pod dohledem, freediving.

Cena za tuhle skills training session a tréningy pro posunutí vašich hranic na dynamikách plus výlety člunem každý den, freediving na bojce pod dohledem instruktora VČETNĚ UBYTOVÁNÍ a člunu je 4900,- kč.

Od 6. Září pátek – odjezd, nebo zůstat, od téhle chvíle volná session pro každého. My zůstáváme na vile až do víkendu 7.9 a není problém si individuálně prodloužit ubytování za cenu 15 nebo 10 euro, jak je libo, až do víkendu. Volná zábava, samozřejmě freediving, běhání, totální výcvikovej kemp US Army hadr, může samozřejmě pokračovat.

Důležité informace.

1.ad pojištění -  Pro potápěče jsem pojištěn a vás pojistím u DANu, ale doporučiji si zařídit ještě vlastní pojištění každého z vás.
2. ad stravování - Jídlo se na místě dá samo nakoupit, stejně tak cokoliv na gril, vínko, rakiji, vše.
3. Ad ubytování – skrz omezenou kapacitu prosím se nezlobte, ale na první turnus beru především KURZANTY, na druhý turnus také, až pak to budem obsazovat lidmi, co si chtějí jen tak přijet propotápět dny a potkat se. Samozřejmě můžeme vám sehnat i ubytování jinde v apartmánech, ale už to asi bude za trochu více penízků než u nás :)
4.ad vlastní ubytování -Pokud někdo dorazí vlastním obytným autem na kurz, není problém, cena za ubytování mu bude samozřejmě odečtena. (10 nebo 15 euro na noc)

Už teď mám pár lidí přihlášených, (prosím, stejně se přihlašte znovu na F.I.I. a i ke mě na maila, nebo sem pod článek...) tak prosím, moc se nerozmýšlejte, rád bych vás tam samo viděl, ale s tím, že mi to řeknete co nejdříve, nikoliv pak tam. Když budu mít práci, nebudu se vám moci věnovat, tak jak bych chtěl, a jak by jste si zasloužili.

Tak to je vše. Pro přihlášení do kurzu prosím volte stránky F.I.I. pod tímto linkem, pro přihlášení na skills training session také pod tímhle linkem.

Nebo samozřejmě tady, ale budu raději, když to uděláte tam, ať vás pak nemusím vypisovat já.

Těším se na vás, propotápíme dny, prokecáme noci, a bude pohoda, jako dycky, když je člověk u vody…

Ma a Mi.
S pozdravem,

Martin,
Freediving Instructors International

eMail : seven20@volny.cz
Freedive web : www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG : www.720.cz
Skype : carys720
Mobile :  +628 776 267 2094  (bali tel.number)
phone :  +420 777 266 305  (czech tel.number)

Pár videí z minulých kurzů :
chorvatsko 1 + 2
chorvatsko 2


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT