Freediving Instructors International - nová freedive vila na Bali :)

Freediving Instructors International - nová freedive vila na Bali :)

27. 9. 2013 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Přestěhoval jsem se do lepšího zázemíčka.
Učím ten freediving v Relax Bali a je třeba bejt representativní, ne ? To nejde jen tak nějak to tu šolíchat – musí to nějak vypadat !
A co vypadá líp než vila s bazénem a přístupem k moři ? : )
PS: Neberte to tak vážně a koukněte na fotky dovnitř.Takže už když jsem odjížděl v sprnu na měsíc do Evropy, naskytla se mi příležitost po návratu zpět do Indonesie využívat k učení Freedivingu a i bydlení takovouhle krásnou vilu. Mno, to se nějak neodmítá a tak v současné době, než bude v Relax Bali dostavěné Jógové centrum budu učit Jogu a Freediving tady. A bydlet.

Vila je krásná, obsahuje možnost ubytovat 6 – 8 lidí a jak je z fotek vidno, je to megaparáda, je tu klid a ticho. Takže co vy na to ?

Kdyby jste sem náááhodou chtěli dovalit, není nic jednoduššího než přes RELAX domluvit ubytování, když vás bude skupinka, tak to nevyjde vůbec špatně. Jídlo je v resortu, který je od vily cca 100 metrů a tak je o vše postaráno. Je tu malá kuchyňka a dá se tu i samo vařit, ale kdo by to řešil, když vedle dělaj tolik dobrůtek… :)

Mno, takže já jsem v současné době na Bali, stále v RELAX resortu, jen jsem vyměnil staré freedivecentrum za novou Vilu.

Předtím. . .

Nyní. . .


Co zůstává stejné, je úžasnej oceán, nádherný útesy, tuna života a krásnej vrak hned před barákem. Když jsem to tak dopsal, tak jsem dostal chuť se jít potopit. Tak zatímco se budete kochat fotečkama, a plánovat podzimní dovolenou tady u mě při učení freedivingu a honění Indonésanek, já jdu nakopat nějaký ty hodnoty do hloubek.

Aloha, a už se na vás těším.

Martin,
Freediving Instructors International

eMail : seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Skype :
carys720
Mobile : +628 776 267 2094 (bali tel.number)
phone : +420 777 266 305 (czech tel.number)


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT