Krmení - aneb to žereš !

Krmení - aneb to žereš !

27. 11. 2013 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Krmení.

Tak co mě nikdy neomrzí, je krmení divé zvěře. Nosím si teda do vody sebou dycky jídlo. Ne proto, že bych potřeboval udržovat hladinu cukříku v krvi na výši, ale proto, že si nechat zobat z ruky, je hrozná legrace. Trocha z té srandy je uvnitř…Dneska mi psala Mi, ať ji udělám fotky z podvody, s nějakejma rybičkama – tak jsem si vzal goučko, monču a vyrazil dělat nějaký to umění, haha.

Celkově na to neexistuje lepší místo než vrak Liberty, to jako fakt že ne. Rybky jsou tam naučený, že už tam lidi nosej banánky a nebo rejži, a tak když tam něco dovalíš, už po tobě jdou.

Nejvíc tam nosím já osobně banán – každá rybka nejí taky všechno, a tímhle se krměj hlavně Bodloci, který i když tě náhodou kousnou – a oni tě kousnou, tak to nebolí, protože nemaj skoro žádný zoubky.Tuhle jsem se celkem lekl, protože ke krmení těhle potvůrek přijela macatá trigerfiška, a to mi lepilo.

Takže vyndáš banána a uloupneš palcem trochu a zbytek musíš schovat do dlaně, neboť jinak ti to vyčmuchaj víc než Dessinka piškůtek. A pak už jí valíš dolů a oni jedou s tebou a cestou trousíš kousíčky banánu a za tebou se žene mrak pronásledujících ryb – a někdy jich je tolik, že ani nevidíš dno. Tohle mě děsně baví, hlavně když to pak vyděsí nějaký další potápěče, nebo především šnorchlaře (hlavně japonci a korejci sou vděčný), co včera koukali na Hitchcockovy „Ptáci“ můví.

Animal atack !A tak se tu takhle bavíš. A když do toho ještě začne opravdová bouře, což já hrozně rád, kolem mlátěj blesky a ty jsi ve vodě úplně sám a oceán je jen a jen tvůj – a máš to největší hřiště na planetě Zemi – cítíš, že jsi fakt vyvolenej.

ŽÍT ŽIVOT.

Tak a co vy ? Žijete, nebo přežíváte ?

Tak zase někdy něco - Martin


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT