Chorvatsko 2022, OVER

Chorvatsko 2022, OVER

22. 9. 2022 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček
Tak jsem odučil poslední chorvatský týden, a mám k tomu nějaké ty slovíčka, tak si to pojďme prosvištět : ) Oficiálně tedy sděluji - Chorvatsko 2022, Over


Takže předně :
Ne, nechce se mi odsud. Opravdu musím říci, že se tu už po 10 let cítím fakt skvěle, dobře se mi tu s vámi pracuje, potápí, Středozemní moře má pro mne svoje kouzlo a já se sem s vámi opět vrátím příští rok, už na konci května, a rozjedeme to opět ve velkém stylu, jo ?
Chorvatsko, které jsme si vybudovali jako plnohodnotnou základnu, je dneska vybavené dvoumotorovou lodí s kapacitou 12 lidi, counterballast systémy, závažíma pro studenty, 5x bojky od 2BFree, prosklenou cvičebnou na jogu, obrovskym soukromým parkovištěm i pro obytný auta, a dvěma moderními domy s grill chill zónou a mořem 50m daleko v klidné zapadlé štěrkové ulici na severní straně ostrova.

Moře máme hned před domem, a na 60m hloubku 6 minut lodí. Mužeme až 98m, ale to už je 15 minut. Stále nic šíleného.
Moře je většinou klidné, viditelnost i ted v září byla taky třeba 30m, a když jsme odjížděli z poslední session v pátek, tak teplota 22,5 stp.

A ted to nejlepší ?
Mužete sem jet autem, letět za 1,5h z Prahy letadlem za 2000kč (za 80 minut jste tu) a prostě tu být za chvíli. Dále jsem tu letos udělal 12 týdnů učení, a v rámci jich jsme i otevřeli nový koncept "Přijeď kdykoliv - potápěj" kdy se stač ozvat, a přidat se k nám na jeden, dva (nebo i 6 dní cokoliv) jen na svuj vlastní trénink, kdy se o vše postaráme, jen zaplatíš za benzín.
Prostě jsme to tu vymakali pro vaší totální pohodu a spokojenost a teď mi jen zbývá říct : jako, asi je to pro vás fajn, protože sem jezdíte.
Nevidím větší feedback než to, že tohoto zázemí této potápěcí základny využíváte. Díky vám za to, fakt.Letos to bylo našlapaný. Trocha statistik tady :
Počet freediverů kteří přijeli letos : 73.
Nejhlubší student : Tomáš Vitásek 62m
Nejhlubší studentka : Adélka Mužíková 50m
Počet dní kdy byla klidná hladina : 90klid/107neklid
Najeto lodí km : 2235km
Spotřeba benzínu : 1780 litrů 100oktanového premia : )
Zážitky k nezaplacení tisíce.

A tím bych vám chtěl říct, že :
Moc vám všem děkuji, za to, že jste přijeli. Byli tady. Nechali se ode mne vést, radami, konzultacemi, nebo třeba jen upozorněním na možný směr vašeho rozvoje.

Děkuji vám, co jste tu byli.
A kdy vypíšeme nové Chorvatsko ?
Teď akorát doděláváme nové stránky, a myslím že tak do měsíce se mužete těšit na nové termíny na příští rok. Mám toho v plánu hodně. Ted odučím Běhací kemp, hned z něj defakto jedeme Kypr, z kypru jeden Level 1 pool only a pak OTVÍRAČKA THE OCEAN FREEDIVE RESORTU. Což bude letos až do vánoc snad největší projekt ever.
No sledujte nás, na facebooku, instáči, youtrubu, a vězte, že budeme hodně někde.
Ještě jednou díky, a trocha obrazového materialu z letoška, průřezem, jak sezona šla, je tady.
Děkuji.

Ma
777266305
seven20@volny.cz
Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT