Běhací kemp 2022 skončil.

Běhací kemp 2022 skončil.

15. 5. 2022 Blog

Pár myšlenek, ode mne, je v článku. A hlavně poděkování všem.

Táááák jsme právě doběhali Běhací kemp. Jsem doma, vše jsem vyklidil, Villu poklidil, umyl, odnosil, zamkl a jsem doma a co dělám ?

Krom toho že řádím s naším malým miminem se právě balím do Polska, odjíždíme do Deepspotu učit freediving. Jako, jo, jedu trochu v plným...ale zpět ke kempu, co právě skončil.

Běhací kemp byl tentokráte trochu komornější, ale já to mám takhle rád - bylo vás 10 kusů a to je tak nějak akurátní porce, abych s každým stihl probrat tu techniku, kadenci, rotace pánve, práci rukou, postoj, atd atd. Naběhali jsme skoro 30 km za dva dny !

A byli fakt zase skvělí. Běhali jak kdyby nebylo některým 56let, přijela opět veliká škála různých typů běžců i začátečníků. Od mého kamaráda Petra, přes stálici mých kempů Radka ( díky, bro, za hodně) až po nové tváře Adama, nebo opáčkáře Vlastu, Janu s Janou a nebo třeba perfektně běhajícího Vaška. Rozrůstající se rodinka Anetky byla již jen třešničkou na dortíčku, a běhaly s mamkou opravdu jak kdyby se to dědilo.

Byli jste super, a jako vždy i já jsem byl tímto kempem něčím obohacen. Beru si od vás hodně, vaše starosti, bolesti ale také radosti, smích. Je to intenzivní, a víc než pro cokoliv jiného, tak pro tyto intenzivní zážitky v komunitě běžců, freediverů, nebo Přátel Dechu (jogínů) já tyto kempy dělám.

Teď jen políbím ženu, uložíme miminko, a upadnu do postele a spánek. Zítra už budu freediver. Naložím Mirka, Romču, a odřídím WRCčko do Deepspotu. Jo, je to zápřah. Ale já se moc těším, na vás, na modrou hloubku Deepspotu, na cestu tam a pokec s Mirkem a Romčou, na život jaký je přede mnou.

Myslím si, že život člověka byl měl být trochu měřen i tím, kolik toho předává dál. Něco umíš, máš to dělat. A díky vám, že s námi stále jezdíte, doufám, že to neděláme úplně špatně.

A já s vámi strašně rád kamkoliv jezdím, protože jste super lidi, především - a o vaši skvělost nechci přijít.

Závěrem bych vám chtěl poděkovat, za ty všechny kurzy, které jste pod mým vedením dosud absolvovali. Bude toho stále dost, nebojte, ještě nekončím. Stavím pro vás nový resortíček na Bali, do Chorvatska jsem pro váš komfort koupil větší loď, na účtě je sice už nula, ale co, nejsou dluhy, nějak to prostě zvládnu, i díky vám.

Opravdu s pokorou, upřímně, za všechny z vás co se mnou jezdíte, vám děkuji.

Martin Chenicek
Pimp Your Life Academy

RYCHLÝ KONTAKT