Adventure Week Vir

Adventure Week Vir

31. 8. 2023 Blog

Zpoždění.
Mám zpoždění s reportem z minulého kempu, a to je čtvrtek, a já jedu další kemp..
Minulý týden tu bylo 13 lidí, ted je jich tu 15, na tréninky, vlastní posuny, i na vedený kurz. Je toho moc, ale to předbíhám, a vracím se tímto k minulému týdnu, protože ten stál za to.

Je 18h, sedím v Cemperu, a píšu retrospektivu o tom, jak bylo s těma užasnýma lidma.

Petr Kolařík, Petra Kolaříková, Matěj, Kuba, Eda, Berenika, Nikol, David, Andy, Jirka, Heinas, a Tomino…
12 lidí, a sem tam se přidal někdo další. No, lod nás uveze, a hlavně, toto nebyl regulérní kurz, toto byl Adventure Week po okoloních jeskyních, lokacích, vracích, a reefech kde jsou ruzne prulezy a díry se světlem na koncích tunelů.Někdy si říkám, že budu muset dělat nějaké videa z každého dne, abych váám byl schopen předat tu porci zábavy, výkonů, unavy, nadšení a všeho okolo, co tu od vás dostávám. Slova mnohdy neřeknou vše, nějak je těžko to přenést na papír. Asi s tím začnu.Protože co napsat.

Že si Matěj a Kuba zažili další průlezy, objevili jeskyně s Edou a Bery a Mamkou a Tátou ?
Že Petra opět udělala kus práce na technice, že se to pořád vyvíjí hlouběji, lépe, nebo že se z Petra stal nejen nadřenej kus chlapa, ale i výborný fotograf ?
Nebo že Berenika dodělala Level 2, zvladla potopit 30 nutných metrů na FII level 2 a všechny skilly v rekordním čase a demonstrační kvalitě?
Nebo snad že Eda už konečně vybojoval pomocí drog svůj boj s dutinama ? :)
No a nebo snad že Davidovi a Niki se tu fakt líbilo, že si proplavali všechny jeskyně Premudy a rozhodli se zůstat ještě další týden ?
A nebo že Andy a Jirka posunuli svoje PBčka na nesmyslný hodnoty, a hlavně v perfektní technice a komfortu ?
Nebo snad že Tomíno Hyka jede další PB a Petr mu zdárně sekunduje ?No, lidi, a ted co s tím. Vypisovat to, poposovat to, nebo raději…vydat fotky a nic k tomu dalšího neříci ? Asi jo. Slova nestačí, a proto tu máte aspon trochu shrnutí tohoto týden pomocí fotek od Petra Kolaříka.

A co napsat závěrem, v tomto kratkem shrnutí.
Asi že všechny vás, co jsem tu letos měl, mám, a ještě několik týdnů budu mít, mám fakt zapsaný hluboce v mojí modrý duši. Jste tam, a já vám za to děkuji..
Nemohl bych si vybrat lepší práci, protože práce s lidma, jako jste vy, je ta nejlepší práce na světě.

Díky, za vaše emoce.

Martin, brzy bude hodně někde, s vámi.
Ostrov Vir, 2023

PS : NEJLEPŠÍ FOTKY JSOU OD PETRA KOLAŘÍKA, MOC DĚKUJEME ❤️

RYCHLÝ KONTAKT