DĚKUJI...

DĚKUJI...

17. 8. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Takže, druhý víkendová kurz JOGY a FYZIOLOGIE je za námi…tentokráte bylo opravdu mnoho, velice mnoho studentů a tak to byla trochu výzva jestli se to ještě dá ukočírovat…a předat kvalitní informace.

Snažil jsem se, moc.
Pár slov ode mne, vevnitř, jako poděkování.Předně, byli jste naprosto skvělí – vy všichni dohromady a že vás bylo skoro 3O, i jeden každej zvlášť.
Již jsem ve videu z předchozího měsíce ( link je tady) hovořil trochu o tom, proč tohle všechno vlastně dělám, a jak jsem vám opakoval tolikrát, a znovu opakuji – všechno je to proto, abychom tu mohli být do 100 let, běhat, jezdit na kole, potápět, cvičit, žít aktivně, radovat se z fungujících těl a našich myslí, to především.

Je pro mě obrovskou odměnou to, že vám něco předávám, a že od vás něco dostávám.

Rozhodnutí od vás strávit víkend se mnou, darovat mi váš čas, což je jediná věc kterou si nemůžeš vzít zpátky, čas…a vy jste mi ho dali. Snažil jsem vám to vrátit velikou porcí informací, návazností, součinností, vhledem a nadhledem do věcí, které jsem za ty roky a roky života mimo hlavní proud získal, díky možnostem medicíny pochopil, a na sobě vyzkoušel.

Občas jsme se na kurzu dotkli ožehavých témat, ať již stran jídla, tréningu, nebo cvičebních postupů, a vím, že o spoustě věcí by se dalo polemizovat, určité věci vyzdvihnout, jiné naopak nezmiňovat…ale to bych pak nebyl já, a tento kurz by nebyl tím, čím je.

KOMPELTNÍM ŠKOLENÍM O LIDSKÉ FYZIOLOGII, A TECHNIKÁCH JOGY A SPRÁVNÉHO ŽITÍ.


Takhle to chci dělat, a s lidmi jako jste vy.

Co mi utkvělo v hlavě ?

Děkuji Mirce z Tábora, za pomoc, Mirce mé ženě za to že stojí při mně a pomáhá mi s hladkým chodem věcí, Filipovi z Tábora za poznámky k vitariánství, Ilonce za konzultace, které jsem moc chtěl slyšet, Honzíkovi že přijel z 1000km vzdáleného místa, Magdě, za její náhled na věci očima zkušeného člověka, Alence za krásný email, Richardovi, že zabral nejnevděčnější první místo, Pepovi za pravidelné návštěvy mých akcí, Pavlovi Tomečkovi za to že je nejlepší student, Báře a Báry příteli Evě, protože byly prostě super, Carlovi že přijel 2OO km v dešti na moto a že mu to za to stálo…a to je jen to, co mám teď v hlavě…

A všem dohromady, za perfektní večer u ohně, nanošení dřeva, přehlédnutí drobných chyb a nedostatků.

Byli jste super.
A protože během toho, co jsem o víkendu učil, mi na mailu přistály další žádosti o JOGU, ruším teda můj poslední volný víkend letos, což je 27 – 28 září, a jestli tedy chcete, máte ještě jednu možnost kurzu JOGY A FYZIOLOGIE.

Pro to, jak přidat hloubku a délku vašemu životu.

DĚKUJI, velmi.

Martin,
FREEDIVING INSTRUCTORS INTERNATIONAL,
Osečná, 17.srpna 2014.Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT