Můj příběh aneb jak jsem se dostal k freedivingu

Nabízíme kompletní servis pro freediving včetně dvou vlastních resortů v Chorvatsku a na Bali. Učíme na kurzech freediving, jógu a běh. Šíříme pomocí sportu radost ze života v přítomném okamžiku. V potápění na nádech přidáváme hloubku do života, v józe dech, a při běhu zvuk vašich kroků.

Finální text o nás

Kdo vás bude na kurzech učit ?

Jmenuji se Martin Cheníček a freedivingem se zabývám již přes 15 let. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, hodně kituji, skáču z letadla. V minulosti jsem závodil 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, pro nějž není sport jen fyzická aktivita, ale především forma pohybu v těla i duše. 

Freediving je pro mě ale číslo jedna, a je to něco víc než jen sport. Těžko definovat, těžko škatulkovat. Pro mě se stal nejkomplexnější sportovní aktivitou, která ode mne vyžaduje vše. Fyzickou zdatnost, porozumění svému tělu, procesech v něm, a v neposlední řadě je pro mě nejkratší cestou k meditaci, protože potápění pod hladinu je pro mě jakýmsi vstupem do chrámu ticha a vody.

Jak to všechno začalo?

2022
Otevíráme vlastní Ocean Freedive Resort na Bali

Doplním brzičko, nejsem zajímavý : ) Vydržte mi

nejnovější články z blogu

REPORT ze sport tripu

REPORT ze sport tripu

celý článek
Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Kraniosakrální terapie je jemný terapeutický přístup, který se zaměřuje na harmonizaci toku tekutin a energie v těle, zejména v oblasti hlavy a páteře. Tato terapie může pomoci uvolnit napětí, zlepšit pohyblivost kloubů a posílit obecný pocit pohody klienta.
celý článek
další články z blogu

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.