Lokace

Naše lokace pro kurzy freedivingu, jógy a běhu

Nabízíme kompletní servis pro freediving včetně dvou vlastních resortů v Chorvatsku a na Bali. Učíme na kurzech freediving, jógu a běh. Šíříme pomocí sportu radost ze života v přítomném okamžiku. V potápění na nádech přidáváme hloubku do života, v józe dech, a při běhu zvuk vašich kroků.

Chorvatsko, ostrov Vir (Zadarská oblast)

Toužíte po neuvěřitelném zážitku z potápění v zahraničí? Staňte se součástí našeho freediving kurzu v Chorvatsku. Účastníkům nabízíme kompletní servis ve vlastním resortu včetně předání veškerých znalostí a dovedností k bezpečnému volnému potápění. Neváhejte využít tuto jedinečnou příležitost a vidět tak místa, o kterých se vám ani nesnilo. 

Více o lokaci

Liberec, Česká republika

Freediving, tedy nádechová potápění je staré jako lidstvo samo. Nadechneš se a potopíš, vstoupíš do světa bez tíže a jak já říkám - je to nejlevnější výlet na jinou planetu.
Freediving má ale mnoho pravidel, jak se potápět bezpečně, jak se správně na ponor rozdýchat, i jak se zbavit "tlaku v uších" a strachu v hlavě. O tom všem je freediving a já vás s radostí a pokorou do tohoto užasného sportu uvedu. 

Více o lokaci

Osečná u Liberce, Česká republika

Navštivte naše kurzy v Osečné u Liberce, kde vám pomůžeme získat všemožné teoretické znalosti i praktické dovednosti, které následně můžete využívat z pohodlí domova k protáhnutí a posílení vašeho těla. Právě zde naleznete cestu k osobnímu rozvoji, získání síly a nadhledu i v obyčejném životě. Je pro nás samozřejmostí vám poskytnout kompletní servis s laskavým přístupem. 

Více o lokaci

Polsko, Mszczonów

Toužíte po neuvěřitelném zážitku plném adrenalinu a překvapení? Přijďte k nám na kurz freediving, který probíhá v nejhlubším bazénu světa. Deepspot se nachází v Polsku a bazén má hloubku 45,5 m. Kurzy probíhají pod vedením třinácti násobného mistra světa a rekordmana Martina Štěpánka, který vám s radostí předá veškeré dovednosti.

Více o lokaci

Bali, Indonésie

Už před několika lety jsem se rozhodl postavit si vlastní potápěcí resort na exotickém ostrově Bali. Resort je nyní nově otevřen a jsme připraveni vás tam přivítat s vším, co Bali nabízí.
Ať již je to neuvěřitelný podmořský svět s obsáhlou biodiverzitou druhů fauny i flory, množstvím vraků a nádherných podvodních scenérií v krásné teplé vodě a viditelnosti...tak i výlety na místní vodopády, rafting, sopky, nebo vyloženě adrenalin třeba v místním provozu  : )

Více o lokaci

Ostrava, Česká republika

Baví vás freediving a chtěli byste si vyzkoušet něco nového? Máme pro vás skvělou příležitost! Přijďte do krásného města Ostrava, kde se bude konat kurz v bazénovém centru SAREZA a v učebně ve studiu Pilateska.

Na kurzu se budeme věnovat nejen freedivingu, ale také plaveckým technikám s monoploutví. Bude to skvělá příležitost rozšířit své dovednosti a prozkoumat podvodní svět pod vedením našich zkušených lektorů.

Více o lokaci

Kanárské ostrovy - Tenerife - Tabaiba

Ahoj freediveři. Chtěl bych vás všechny pozvat na úplně novou lokaci pro rok 2023, kterou jsme měli v plánu nabízet již dlouho. Naše společnost Freediving Instructors International pořádá pravidelně na ostrově Tenerife freedivingové kempy, a tímto vyrazíme prozkoumat krásy moře a přírody Tenerife s freedivingem i my. A vy : )

Více o lokaci

Miličín, Česká republika

Rádi zkoušíte netradiční věci, máte odvahu a toužíte po adrenalinovém zážitku? Vyzkoušejte něco nového jako je freediving pod ledem. Vydejte se s námi do Miličínského lomu, kde si to můžete bez problému vyzkoušet. S radostí vám se vším poradíme a předáme další zkušenosti. 

Více o lokaci

Jižní Egypt

Zažijte s námi jedny z nejkrásnější momentů z nádechového potápění, na které budete dlouho vzpomínat. Na našem kurzu v Egyptě plném adrenalinu získáte praktické dovednosti i teoretické znalosti pro bezpečný pohyb ve vodě. To vše vás naučí třináctinásobný mistr světa a rekordman Martin Štěpánek společně s instruktorem Honzou Musilem.

Více o lokaci

Malta, ostrov Gozo a Comino

Staňte se součástí našeho kurzu freedivingu, kde společně prozkoumáme jeskyně, vraky a průplavy na Maltě. Zároveň vás čeká spousta krásných podvodních míst na ostrovech Gozo a Comino. Veškeré praktické dovednosti a teoretické znalosti vám s radostí předá třinácti násobný mistr světa a rekordman Martin Štěpánek s několikaletými zkušenostmi.

Více o lokaci

Kypr, Protaras

Toužíte po neuvěřitelném zážitku na exotickém místě? Chcete prozkoumat vraky, jeskyně a vidět krásu podmořského světa? Pojeďte s námi na týdenní kurz freedivingu na Kypru, kde vám tuto možnost poskytneme. Náš tým zkušených odborníků se na vás bude těšit. 

Více o lokaci

Maledivy – Ari Atol

Láká vás potápění na teplém a exotickém místě plném krásných pláží, čistého moře se spousty druhů mořských živočichů a klidu? Chtěli byste se naučit nové věci pro co nejvíce bezpečné potápění? Pojeďte s námi na kurz freedivingu na Maledivách, kde nás čeká plno dobrodružství a adrenalinu s komplexním výukovým systémem. 

Více o lokaci

Itálie, Montegrotto Terme – bazén Y-40

Navštivte naše kurzy freedivingu v Itálii. Zde se naučíte veškeré teoretické znalosti i praktické dovednosti, které potřebujete k bezpečnému potápění. Využijte příležitosti a přijeďte do bazénu Y-40, kde se na vás bude těšit náš tým. 

Více o lokaci

Mexiko, Baja California – Tulum

Přihlaste se na náš kurz, kde se naučíte spoustu nových dovedností i teoretických znalostí pro bezpečné potápění. Mexiko nabízí spoustu krásných lokalit na prozkoumání a adrenalinových zážitků, které si zaručeně nesmíte nechat ujít. Budeme se na vás těšit. 

Více o lokaci

Egypt, Dahab – Blue Hole

Freediving, adrenalin, krásné prostředí, teplo, hloubky. To vše vás s námi čeká v Egyptě na kurzu potápění na jeden nádech. Přijeďte si vyzkoušet nové techniky a rozšířit své znalosti a praktické dovednosti, se kterými vám rádi pomůžeme. Nenechte si ujít tuto příležitost. 

Více o lokaci

Španělsko, Kanárské ostrovy – Lanzarote

Pojeďte s námi na freediving na Kanárské ostrovy, kde získáte spoustu nových praktických dovedností a teoretických znalostí od těch nejlepších, které vám pomůžou k bezpečnému volnému potápění. Společně s námi uvidíte řadu skvělých míst, na které budete dlouho vzpomínat.

Více o lokaci

Švýcarsko, oblast Ticino – řeky Maggia a Verzasca

Chtěli byste si vyzkoušet nové techniky a rozvíjet své schopnosti v nových lokalitách po Evropě? Přihlaste se na náš kurz freedivingu a společně se vydáme do švýcarské oblasti Ticino, která vás jistě mile překvapí. Využijte této jedinečné příležitosti, kde vás s radostí naučíme další praktické dovednosti.

Více o lokaci

Filipíny, ostrov Coron

Rádi podnikáte poznávací cesty do zahraničí a vyhledáváte nová místa? Pak je tento kurz přímo pro vás. Pojeďte s námi na Filipíny. Neváhejte se přihlásit a staňte se součástí jedinečné cesty za dobrodružstvím s kapkou adrenalinu a zábavy. 

Více o lokaci

ČR: Lesy okolo Tábora a Bechyně

Přijeďte si s námi užít víkend plný adrenalinu v krásném prostředí českých lesů. Čeká vás jedinečná možnost si vyzkoušet více disciplín během tří dnů, na kterých společně zapracujeme a zároveň si zkusíte něco nového. Přidejte se k nám, budeme rádi za vaši účast. 

Více o lokaci

Olomouc, Česká republika

Baví vás freediving? Máte chuť vyzkoušet něco nového? Přijďte k nám na Plavecký stadion Olomouc, kde si zkusíte, jaké je plavání s použitím monoploutve. Na kurzu vám zkušení lektoři vysvětlí a ukážou správnou plaveckou techniku, kterou následně pořádně potrénujete. Přihlaste se co nejdříve. Naši lektoři se na vás budou těšit a se vším vám rádi pomohou. 

Více o lokaci

Malta, katamarán Valhala

Pojeďte s námi objevit krásu podmořského světa na Maltě. Na tomto týdenním kurzu vás čeká nezapomenutelný zážitek plný sportu, zábavy a adrenalinu. Zde vám pomůžeme s vašimi pokroky v nádechovém potápění a rádi vám předáme veškeré znalosti a zkušenosti. Budeme se na vás těšit.

Více o lokaci

Zliv, Jihočeský kraj

Pojeďte se námi protáhnout na náš víkendový kurz jógy a fyziologie na jihu ČR. Společně se zde naučíme novým věcem, zapracujeme na vaší fyzičce a celkovém zlepšení. Přihlaste se co nejdříve. Budeme se na vás těšit. 

Více o lokaci

Praha, Česká republika

Máte rádi freediving? A chtěli byste zkusit něco nového? Přijďte za námi do areálu Aquapalace Praha v Čestlicích, kde si v hloubce až 8 metrů můžete vyzkoušet plavání s monoploutví. Během kurzu vám zkušení lektoři předají své vědomosti a seznámí vás se správnou technikou, kterou můžete následně potrénovat. Přihlaste se co nejdříve. Naše lektoři se na vás již těší.

Více o lokaci

nejnovější články z blogu

další články z blogu