PLÁN NA TEĎ I ZBYTEK ROKU :  zn. Pojeďte s námi !

PLÁN NA TEĎ I ZBYTEK ROKU : zn. Pojeďte s námi !

1. 4. 2015 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Co ted s námi bude, ptáte se mě před létem ?
Tak já vám to povím, aby jste měli takovou nějakou soupisku, kde a kdy vlastně budeme, a co nás / vás se mnou a Mirly čeká. . .
Vevnitř, pro potápky a kámoše, více.Tááákže, už je to tady jaro vypuklo, ledy tají, a my…my…my dokončili jarní sérii kurzů FII Pool only. Již jste asi mohli zaregistrovat, at již sledujete mé aktivity na Strava.com, nebo na fejsíčku, že teď nějak podezdřele moc trénuji, a ptáte se asi proč – mno, protože jedu do Egypta, na Blue hole, skládat další zkoušky z FII. Tak jsem ted dvě měsíce studoval, dřel, a trénoval – ne že bych to uplně potřeboval, ale víte co, já jsem hrozně rád OBROVSKY připravený.

Takže jsem.


O víkendu přejíždím na sever zpět za ženou a pak již letíme směr Egypt, kde již na mě čeká nejvyšší a pár kamarádů z Kataru a Kuvajtu, a pak to vypukne. Vrátím se 17.dubna a hned 18 – 19 dubna se s třiceti studenty sejdeme na Józe u nás v Osečné… TO bude hukot !V následujícím týdnu (22.dubna) vám odpřednáším opět něco z pole freedivingu, a to přednášku o Mexických cenotách, aby jste věděli, jaké je to topit ve tmě, a 100metrové viditelnosti, kde hlavu jen tak nevystrčíš.O víkendu 25 -26- dubna otevřeme náš Bikepark ve skiareálu Monínec, takže na chvilku zmizím od vody, ale jen na chvilku, protože hned po otvíračce odletíme připravit pro vás a pro sezonu naše Chorvatské apartmány, člun, atd – takže frr na 4 dny k moři…od 3O dubna do 3 května.Tam se moc dlouho nezdržíme, protože hned 9 – 10 května máme dalších 28 lidí na jogu v Osečné, a čtvrnáct dní na to, již to nejlepší letos z mimovodních aktivit : třídenní běhací kemp. 22,23,24 květen.Poté plánujeme výlet do Y-40, jehož datum bude ještě upřesněno, a pak již směřujeme do Chorvatska, tentokrát skoro na 2 měsíce. Tam přijede většina z vás, co jsme se již někde potkali, ať již na Bali, nebo kdekoliv po světě, a budeme tam lítat na člunech, cvičit jogu a core, a hlavně potápět, grilovat, a žít okolo vody, neboť okolo ní se celý náš život točí.Na chvilku se vrátím v srpnu, ale jen na 14 dní, během nichž bych rád byl týden v Livignu a plnil své sponzorské povinosti pro firmu Horsefeathers :) takže lítat na kole po kopcích, sjezdovkách, skocích, a celkově blbnout jak kdyby mi bylo 16.Hned z Itálie bych odletěl zpět do chorvatska, na dalších 14 dní, kdy máme vypsané pro vás level 1 (4 místa volné) a level 2 (vyprodán) a pak snad již do Čech, pomoci Mirce s finálním projektem megakonzertního turné.

Po konzertním turné budu přednášet na festivalu Voda, Moře, Oceány na Hluboké, tak doufám, že se tam s vámi všemi potkáme, abychom týden na to 26 – 27 září udělali ještě jeden kurz Jogy a Fyziologie o týden na to 2,3,4 října Běhací kemp a týden na to 12-13 října poslední letošní bazénový kurz FII.Dva, tři dny na to, bychom odletěli na zbytek roku k oceánu. Uplně nová lokalita, velryby, žraloci, želvy, siby, manty, a hlavně teplo, a nekonečný zvuk vln a vůně džungle… to je to, čím zakončíme tenhle rok.Tak, a je to.
Zde to můžete tedy souhrně dohledat, a pro ty mnohé z vás, kteří mi píšete neustále co a kdy a jak budeme dělat, tu mám tento přehled. Aby jste věděli… a aby jste se mohli přidat.
Protože pro nás (nás a Vás) to s Mirkou děláme.

Těšíme se na každou sekundu života. Žijeme jí naplno. Nepřežíváme. Chceme se o to s vámi dělit.
Děkujeme, že jste s námi.

Brzy, někde, naviděnou.

DĚKUJEME !
Martin a Mirka

Freediving Instructors International
PimpYourLife.cz academy

Level I instructor
Asistant instructor
Pranayama instructor
Advanced safety
CPR, OXY providereMail :
seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Martin Mobile
: +420 777 266 305 (czech tel.number)
Mirka phone : +420 602 626 184 (czech tel.number)
Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT