Tak máme další freedivery mezi námi.

Tak máme další freedivery mezi námi.

9. 3. 2016 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček
Fotogalerii, na památku, je tady.
Víte co...
Máme ještě před sebou dva kurzíky. Dva bazénové tréningy vás, kteří jste nádechovým potápěním nepolíbení.
Tenhle skončil.
Další budou.
Roste nám ta komunita, roste...
A na památku, pár slov a fotek, uvnitř.


Tentokráte jsme mezi námi měli i juniora - Martina. Byl jsem velice překvapen, jak to mladík zvládal, dal krásnou statiku a v hloubách se také neztratil.
Někteří z vás byli v udivu, kam jste se opat posunuli v zádržích dechu. Zapracovali jste hodně na dechových cvikách, rozchodili jsme vaší bránici, zlepšili flexibilitu hrudního koše, dotkli se fyziologie a psychiky pro freediving - a na konci kurzu jsme se opět vnořili do jídelníčku, tréningových metod a postupů sebeevaluace. Časy musely přijít.
A ony přišly.

Nyní, jste super sejftaci. Freedivery se teprve stanete - jakmile začnete potápět. Pojdte do toho, my se na vás těsíme, at už se vydáte kamkoliv, s námi nebo s někým jiným, užívejte si každý nádech.

FREEDIVING JE NÁVYKOVÝ.

Stanete se závislými.
No a proč ne ?

My už na to mfrčíme roky.
Děkuji, společně s Mirkou, že jste byli s námi.
A těšíme se brzičko naviděnou.
Kdekoliv, kdykoliv.

Martin a Mirka,
FREEDIVING
INSTRUCTORS
INTERNATIONAL


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT