Běhací kemp právě doběhl : )

17. 5. 2020 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Tak nám skončil Běhací kemp u nás v Osečné. I přes běsnění viru se nás sešlo 14 odvážných, a proběhali jsme se lesy Ralska, ogrilovali nejaké Babišovo pekla, probrali život a naučili se poslouchat svoje kroky...a byla to pecka.


A vážně ?
Odladili jsme toho hodně, běh je nádherný, ale taky pěkně nebezpečný stran zranění a o tom, jak přidat do svého běhu lehkost a jak předejít zranění, jsme tu celý dva a půl dne vedli tu mou výuku.

Naběhali jsme 30 km za dva a půl dne i s úplnými neběžci, a všech těch 30 km bylo jen o tréninku techniky, řešení došlapu, práci s horní částí těla, lokty, pozicí hlavy, kadenci, a mnoha dalších věcí.

Dokonce už i naboso umí běhat. Aspoň kousek. A ví že nejdůležitější (krom toho u běhu dobře vypadat) výbava běžce je Batoh...(a v něm hajzlák:))

Jo, bylo fine. A zase bude.
Nekončíme, začínáme, stezka se vine do dáli, tak jdeme.
Vlastně už...BĚŽÍME...

Martin a Miri
#pimpyourlifeacademy

PS: a další možnost ? Na podzim...viz : http://www.pimpyourlife.cz/events


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT