BALI - otvíračka mého resortu - report

BALI - otvíračka mého resortu - report

6. 11. 2022 Blog

Tak máme za sebou prvních 14 dní u mě na novém resortu „TheOceanFreediveResort“ a já bych vám chtěl napsat nějaké to zhodnocení, co bylo, kdo co dělal, co potopil, a jak to vlastně šlo.

Takže, poprvé je to vždycky výjimečné, že jo. Nemusí to být skvělý, lepší je to popáté, ale poprvé je to takový intenzivní. Jo, všichni ví, o čem je řeč. Otvírání mojeho nového resortu bylo přesně takový.

S váma z vás, co jste přijeli poprvé, si už dycky budeme pamatovat, že to bylo poprvé.

 

A ted vážně… Hele, protože mi zrušili let na poslední chvíli, přiletěl jsem otevřít ten náš resort až s klientama, což ej naprosto neprofesionální zhovadilej přístup, ale já věděl, kdo sem se mnou jede, že to bude ok, protože ti lidi jsou ok. V letadle Eda, Mirek, Berenika, a já, mnoho srandy už cestou sem, především proto, že jsem byl nemocný jak debil a celou cestu jsem prospal a prochrchlal – někdy se ten stress prostě nasbírá, a tělo řekne STOP.

Když jsem teda poprvé vkročil do resortu, který jsem před třemi roky přes telefon začal budovat, (because of Corona restriction bitch) tak jsem čekal hodně pruserů, ale zas tak velký to nebylo. Sem tam odpadky, nářadí všude, někde nebyla hotová teplá voda a tu a tam chyběl věšák, ale jinak se dalo a my mohli s 8 statečnými kurzantama vyrazit hned další den na první parádní zanořovačky.

Tenhle „14 ti denní kemp“ jsem postavil jako možnosti Level1, Level2 (v ceně, samozřejmě) ale hlavně i jako Adventure trip, což znamená „proč jít na lano, když je tu coral garden na vraku“ a tím bylo jasné, co jsme upřednostňovali.

Někteří z účastníků zájezdu hojili již druhý den zranění (ne, ne z freedivngu, ale spálit se do masa (hluboká 2jka) na serfu, to už chce um) ale i tak to šlo, hojil se Tom jak mladík. Nejen freedivngem byl ale živ člověk, kromě Liberty klasiky, RelaxBali vraku, a pecka loklait okolo jsme i hloubky občas spadli. Jednou v Amedu, kde mnozí pochopili o čem že to repuji v chorvatsku když jim povídám o OPRAVDOVÝCH PROUDECH, a ne o té srandě v Mediteranea. A nebo i třeba Jukung trénink, kde si Mirek i Tom udělali PB a to byl drifták jak z vlaku.

Taky jsem s Tomovou pomocí připravil deepspot před resortem, je tam 50m, a je to asi 1 minutu plavání, takže pohoda. Vyzkoušeli jsme i Counter Balast paddle, napadli hloubky, užili reefy, a krmili rybičky, což byla zábava jak z divadla. A na to hlavní bych zapoměl. MANTY ! Manty…nepřiplavaly, hahaha. Ale zato jsme poznali opět sílu Indického oceánu, jako dmutí hladiny ve 12metrech o 3 m na výšku je fakt zážitek – konstantě ekvalizuješ : )

A večer ? Hele, místo abych nakoupil televize do classroomu, přivezl jsem z CR promítačku. Což se fakt chytlo, a následně jsme promítali skoro každý večer filmy, videa a tak na zeď jednoho apartmánu, s perfektním ozvučením jak v kině na 2x 80 cm vysokých subvůfrech, bro. K tomu se servírovala večeře, komáři byli v pohodě a bylo to prostě super.

No, a takhle bych pokračoval. Mám tendenci vidět na celám tom životě jen ty pozitivní stránky, takže i když něco občas nefungovalo, už jsem na to zapoměl. A mám čas do zítra, než mi přijede druhá skupina…najíždí to ted každý den až do víkendu.

Hele, máme teda tímto první turnus za sebou. Resort stojí, je otevřenej, a já jsem fakt rád, že to dopadlo, že jste tu byli vy, lidi, kamarádi co se mnou jezdíte všude možně, že jste měli tu odvahu jet sem i když bylo jasný, že to nebude skvělý, protože je to poprvé. A ač na resortu občas něco haprovalo, jedna věc byla skvělá bezersporu.

Byli jste to vy.
Díky vám, lidi. Udělali jste mi to tady speciální.
Díky, a brzičko zase něco napísanou.

PS: Březnový a dubnový termín už je otevřený. Klidně se koukněte ke mně na kurzy, a je to tam. Připomínám neskutečně levnou cenu 9900,- za kurz na 14 dní, 30 euro na den ubytování, a teplý moře 30 stp. Jo a masáže, to jsem ještě nezminoval balijské masáže, co tu všichni objednávali jak kdyby to byly rohlíky. Protože dobře zapotápět, skvěle se nažrat, dát masáž a večer film, je to, co tu bylo všední rutinou.

No jo. Končím.
Snad řeknou obrázky více.
Děkuji naposledy, a brzy naviděnou

MA, The Ocean Freedive Resort – Founder.

RYCHLÝ KONTAKT