Chceš na Bali zadarmo ?

Chceš na Bali zadarmo ?

1. 4. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Ahoj celá komunito okolo freedivingu.
Tak ten freediving – ono to není jen se topit v louži za barákem. Ono je to i o tom cestovat poznávat nové lokality, vyzkoušet taky něco jiného a hlavně se bavit.
Chci vám dát spolu s RelaxBali, mojí domovskou základnou, možnost udělat vejlet za hodně dobře do moře kde neopren nepotřebuješ, kde jsou rybičky na pohlazení na dosah ruky a nebe a noci jsou žhavé.

A to vše můžete mít zadarmo.
Cože ?
Jo, více vevnitř.Rozhodli jsme se s Míšou Vláškovou a Jindřichem Soukalem, že na červen 2014 uděláme speciální akci – 1O-12 dní freedivingu s množstvím výletů, akcí, tréningů, jogy, cvičení pro prohloubení vašich znalostí o vodě a životě.
A jak to udělat aby to bylo zadarmo ?

Stačí na konci vyhrát náni pořádané dvoudenní závody, které budou součástí tohoto roadtripu.
Ha.

Indonésie…napsal jsem o ní 5O článků tady na PimpYourLife.cz, z čehož je patrné, že mi přirostla k srdci – těch možností potápění, teplota vody na hodnotě „plavky“ po celý rok, a hlavně…možnost udělat si za dobře výlet do těhle končin,co víc mám říkat ?Myslím, že stačí, když vám tu napíši to, co jsme připravili, formou itineráře :


Datum 7 (sobota) až 21(sobota) června 2014.Plán akce :
Odlet bude hromadný z Prahy.

1.den
: přílet, aklimatizace, šnorcheling, seznámení s programem, večer uvod do yogy, dechové techniky.
2. Den : Ráno hodina yogy. Následuje Kurz Freedivingu FII level 1 (v případě, že se přihlásí jen certifikovaní a již "hotoví freediveři" bude pro ně připravený tréning a rozpotápění na hloubkách, ve dvou sessions do 25 – 30 m.)
3. Den : Ráno hodina yogy. Pokračuje Kurz Freedivingu level 1 - hloubky, dokončení kurzu, večer yoga a promítání videí z kurzu, video koučing.
4. Den : Ráno hodina yogy. Následuje freediving na Liberty, což je úžasný vrak kousek od resortu,  hloubkách od 5 ti do 3O ti metrů, mnoho průlezů, tisíce ryb, nádhera. Druhý ponor na sunrise, žraloci, pyramidy pod vodou..večer joga – benefity vizualizací při freedivingu.
5. Den : ráno yoga, následuje tréning hloubek, posouvání limitů – dvě session za celý den.

6. Den : Ráno hodina yogy. Rest day. Statiky v bazéně, dle závodních protokolů. Večer pranayama yoga.
7.den : Manty. Ty největší andělé moří, celodenní výlet na lodi, potápění v indickém oceáně, opravdový zážitek. (příplatek)
8. Den : Ráno hodina yogy. Tréning hloubek -2 session za den v AMEDu. Ráno hloubky, odpoledne pyramidy.
9 den : Příprava na závody. Den volna pro osobní tréning. My připravíme vše okolo resortu.
Závodit se bude na hloubkách, CWT, FREE IMMERSION, a STATIKY. Hloubky ráno, STATIKY odpoledne.
10 den : závodní den. Statiky, Hloubky. Bodový systém, výsledky se sčítají. Vítěz součtu bere vše : )
A co to vše bude ? To bude vše zadarmo.
Večer mega párty !
11. Den : Relax, freediving, případně odlet.

Tak to je to, co jsme pro vás nachystali. Inu, dle mě je to kopice zábavy, uvidíte co jste ještě neviděli, prolezete malé restrikce, kouknete k nám na vrak do hloubek a užijete si spoustu srandy.

Tudíž, kdo by chtěl, je na FII vypsaný přihlašovací systém, a nebo se můžete hlásit na mailu seve20@volny.cz.

Pro naplnění počtu lidí ( max 1O kusů ) je dána lhůta měsíc. Na konci dubna rozhodneme, zda akce platí, či nikoliv. Tedy 30.dubna uzávěrka přihlášek.


PS : Letenky můžeme zajistit.
PPS : Sebou jen plavky, masku, šnorchl.

FREEDIVING !!!

Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT