Chorvatsko, ostrov Vir (Zadarská oblast)

Freediving Chorvatsko, ostrov Vir (Zadarská oblast)

Toužíte po neuvěřitelném zážitku z potápění v zahraničí? Staňte se součástí našeho freediving kurzu v Chorvatsku. Účastníkům nabízíme kompletní servis ve vlastním resortu včetně předání veškerých znalostí a dovedností k bezpečnému volnému potápění. Neváhejte využít tuto jedinečnou příležitost a vidět tak místa, o kterých se vám ani nesnilo. 

RYCHLÝ KONTAKT

Co v Chorvatsku uvidíte

Co v Chorvatsku uvidíte

Na našem freediving kurzu v Chorvatsku se vám naskytne možnost navštívit spoustu krásných a mimořádných míst. Jedním z nich je jeskynní systém Catedral nebo vrak Ledenik s naprosto úžasnou viditelností. Samozřejmostí je i nejznámější Blue Hole, která je unikátní díky klidné vodě a minimálnímu výskytu proudů. Podíváte se i na netopýří jeskyně a mnoho průplavů na ostrově Dugi Otok. Za zmínku stojí i Izvor Cetine s nádhernou pramenitou vodou.

 

Ubytování

Pro naše účastníky freedivingu nabízíme využití skvělého ubytování po celý týden kurzu v našich domečcích za skvělou cenu 20 € za noc na adrese Chorvatsko, ostrov Vir, Straža 11. Součástí ubytování je také základní vybavení se vším luxusem a pohodlím. Ubytování zahrnuje pokoje po dvou, kuchyň, dvě koupelny, společenskou místnost, venkovní posezení s grilem i vlastní parkoviště. Rezervujte si své místo co nejdříve.

 

Ubytování

Přijeďte sem na kurz

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu