Liberec, Česká republika

Freediving Liberec, Česká republika

Freediving, tedy nádechová potápění je staré jako lidstvo samo. Nadechneš se a potopíš, vstoupíš do světa bez tíže a jak já říkám - je to nejlevnější výlet na jinou planetu.
Freediving má ale mnoho pravidel, jak se potápět bezpečně, jak se správně na ponor rozdýchat, i jak se zbavit "tlaku v uších" a strachu v hlavě. O tom všem je freediving a já vás s radostí a pokorou do tohoto užasného sportu uvedu. 

RYCHLÝ KONTAKT

Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Náš kurz freedivingu probíhá v potápěčské věži v Liberci s rozsáhlou nabídkou sportovních aktivit i kurzů. Jedná se o největší potápěčkou věž v České republice o hloubce 8,5 m. Bazén se nachází na adrese Tržní náměstí 1338, 460 01 Liberec. Přímo v areálu lze využít parkování. Neváhejte se přihlásit náš kurz freedivingu. Právě zde získáte všechny praktické dovednosti včetně teoretických znalostí potřebné pro vaši bezpečnost při potápění.

Ubytování

Pro naše účastníky kurzů nabízíme využití dvoudenního ubytování v Osečné u Liberce (přihlášky přes email, omezená kapacita) a nebo možnost přespat přímo v učebně, na vlastních karimatkách (je tam kuchynka, sprchy, toalety samozřejmostí plnohodnotné zázemí).

Kapacita ubytování je omezená, proto si rezervujte místo co nejdříve. Neváhejte využít tuto službu, ať už jste odkudkoliv. 

Přihlášky přes email seven20@volny.cz 

 

 

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu