Kypr, Protaras

Freediving Kypr, Protaras

Toužíte po neuvěřitelném zážitku na exotickém místě? Chcete prozkoumat vraky, jeskyně a vidět krásu podmořského světa? Pojeďte s námi na týdenní kurz freedivingu na Kypru, kde vám tuto možnost poskytneme. Náš tým zkušených odborníků se na vás bude těšit. 

RYCHLÝ KONTAKT

Jak se na Kypr dostanete

Jak se na Kypr dostanete

Všichni poletíme z Prahy v sobotu ráno. Jedná se o let s přestupem zhruba za 8 590 Kč s palubním kufrem 8 kg, taškou a odbaveným zavazadlem 23 kg. Nabízíme také možnost zajištění letenek z Vídně. Tento přímý let s malý a palubním zavazadlem a odbaveným zavazadlem 20 kg by vás vyšel levněji cca 5 000 Kč. Po příletu do destinace nás čeká ubytování. Pokud byste letěli již v pátek, ceny jsou cca 3 000 Kč, ale návrat až v pondělí. Nicméně kurz je od soboty do neděle, tzn. 7 potápěcích dní.

Mějte prosím na paměti, že letenka není v ceně kurzu. Pro zajištění letenek nám prosím napište a spojíme vás s naším smluvním partnerem Marcelem Hamonem.

Ubytování

Pro účastníky našeho kurzu nádechového potápění na Kypru nabízíme možnost zajištěného ubytování v apartmánech Maricosta. Ubytování se nachází přímo na břehu moře na jihovýchodě ostrova. Cesta z letiště trvá cca 45 minut na místo kde budeme ubytovaní. Součástí je veškeré vybavení a luxus se vším pohodlím. Nechybí zde ani wifi, bazén a mnoho dalšího.

Kousek od apartmánů, cca 2 minuty chůze, se nachází restaurace, kde si můžete dát něco dobrého k snědku. 

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu