Maledivy – Ari Atol

Freediving Maledivy – Ari Atol

Láká vás potápění na teplém a exotickém místě plném krásných pláží, čistého moře se spousty druhů mořských živočichů a klidu? Chtěli byste se naučit nové věci pro co nejvíce bezpečné potápění? Pojeďte s námi na kurz freedivingu na Maledivách, kde nás čeká plno dobrodružství a adrenalinu s komplexním výukovým systémem.

RYCHLÝ KONTAKT

Co vás v kurzu čeká

Co vás v kurzu čeká

Na Maledivách nás především čeká jeden z největších přírodních atolů Malediv – Ari Atol, který je známý svými nádhernými plážemi a potápěčskými lokalitami. Celkem navštívíme 5 hlavních atolů s dechberoucím a bohatým podmořským světem. Budete mít možnost zde vidět manty, žraloky, chobotnice, sépie, murény a mnoho dalších živočichů.

Moře je zde krásně průzračné a čisté o teplotě až 31 °C. Ponory jsou vesměs v proudech, ale nic zásadního. Pro nás milovníky potápění je tato lokalita splněným snem. 

Ubytování

Pro naše účastníky kurzu máme také zajištěné ubytování. Celých 7 dní budeme nocovat na safari lodi Carpe Diem o kapacitě 20 lidí, se kterou jede ještě malá potápěcí loď o délce cca 15 m. V ceně pobytu máme vodu, kávu i čaj k dispozici celý den. Samozřejmostí jsou také každodenní snídaně, obědy, odpolední svačina a večeře, které jsou formou švédských stolů. Můžete zde očekávat hodně druhů ryb, zeleniny, těstovin, rýže, ovoce, po večeři zmrzlina nebo dezert. 

Na lodi je také k dispozici bar, kde si můžete dát co vám hrdlo ráčí. Na každý pokoj se zapisuje, kdo si co objednal a každý den klienti podepíší svůj účet, aby měli přehled, kolik utratili. Všechno, co klienti na lodi platí, je zpoplatněno GST 12 % + 10 % service charge.

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu