Malta, ostrov Gozo a Comino

Freediving Malta, ostrov Gozo a Comino

Staňte se součástí našeho kurzu freedivingu, kde společně prozkoumáme jeskyně, vraky a průplavy na Maltě. Zároveň vás čeká spousta krásných podvodních míst na ostrovech Gozo a Comino. Veškeré praktické dovednosti a teoretické znalosti vám s radostí předá třinácti násobný mistr světa a rekordman Martin Štěpánek s několikaletými zkušenostmi.

RYCHLÝ KONTAKT

Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Během tohoto kurzu nás čekají jedny z nejlepších destinací pro potápění ve Středomoří, kterými jsou druhý největší ostrov maltského souostroví Gozo s poklidným prostředím a ostrov Comino, který je ze všech ostrovů nejméně obydlený. Oba ostrovy jsou od Malty vzdálené pouze pár kilometrů a svou lokalitou jsou vhodné na potápění jak pro začátečníky, tak pokročilé. 

Zde se také nachází spousta krásných míst s nádherně čistou a teplou vodou, které během potápění prozkoumáme. Mezi hlavní patří vraky lodí, jeskyně Blue Hole a Big Bear, reefy a mnoho dalšího. 

Ubytování

Pro naše účastníky kurzu freedivingu nabízíme možnost ubytování ve velikém Farmhouse, kde budeme všichni pohromadě. Ubytování máme včetně základního vybavení. K dispozici máme i kuchyň, tudíž s sebou jídlo brát nemusíte.

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu