Itálie,  Montegrotto Terme – bazén Y-40

Freediving Itálie, Montegrotto Terme – bazén Y-40

Navštivte naše kurzy freedivingu v Itálii. Zde se naučíte veškeré teoretické znalosti i praktické dovednosti, které potřebujete k bezpečnému potápění. Využijte příležitosti a přijeďte do bazénu Y-40, kde se na vás bude těšit náš tým. 

RYCHLÝ KONTAKT

Jaké prostory využíváme

Jaké prostory využíváme

Pro uskutečnění našeho kurzu freedivingu v Itálii využíváme 4. nejhlubší bazén na světě Y-40 s termální teplou vodou o teplotě cca 31 stupňů. Bazén se nachází v Terme Millepini a sahá do hloubky až 40 m, tudíž je skvělým místem pro začínající i pokročilé potápěče. V bazénu naleznete tunel, jeskyni a mnoho dalšího. 

Ubytování

Pokud se zúčastníte našeho kurzu freedivingu, neváhejte využít možnost ubytování přímo v areálu bazénu. Hotel Terme Millepini naleznete na adrese Via Cataio, 42 Montegrotto Terme, Padova – Italia. Bazén i ubytování se také nachází v blízkosti Benátek, kousek od Padovy. 

Mějte prosím na paměti, že si ubytování na hotelu zařizujete sami a letenky do destinace také. Případně kontaktujte prosím pana Hamona na email marcelhamon@yahoo.com, který vám s letenkami jistě velmi rád a ochotně pomůže.

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

REPORT ze sport tripu

REPORT ze sport tripu

celý článek
Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Kraniosakrální terapie je jemný terapeutický přístup, který se zaměřuje na harmonizaci toku tekutin a energie v těle, zejména v oblasti hlavy a páteře. Tato terapie může pomoci uvolnit napětí, zlepšit pohyblivost kloubů a posílit obecný pocit pohody klienta.
celý článek
další články z blogu