Osečná u Liberce, Česká republika

Freediving Osečná u Liberce, Česká republika

Navštivte naše kurzy v Osečné u Liberce, kde vám pomůžeme získat všemožné teoretické znalosti i praktické dovednosti, které následně můžete využívat z pohodlí domova k protáhnutí a posílení vašeho těla. Právě zde naleznete cestu k osobnímu rozvoji, získání síly a nadhledu i v obyčejném životě. Je pro nás samozřejmostí vám poskytnout kompletní servis s laskavým přístupem. 

RYCHLÝ KONTAKT

Jaké prostory využíváme

Jaké prostory využíváme

Pro uskutečnění kurzu využíváme naší vilu s apartmány, která nabízí mnoho využití pro sportovní aktivity. Vilu najdete v krásném malebném prostředí na adrese Českolipská 114, Osečná 463 52. Město Osečná u Liberce se nachází přibližně 20 km od Liberce směrem na Stráž pod Ralskem. 

K dispozici zde máme vlastní novou tělocvičnu s krbem na protahování a jógu, saunu a konferenční místnost na výuku teorie. V okolí vily se také nachází krásná příroda, kterou využijeme na běhání v terénu, jízdu na kole i procházky.

 

Ubytování

Účastníci kurzů mohou využít ubytování v naší vile. Nabízíme apartmány s veškerým vybavením i luxusem za skvělých 500 Kč za noc. Nechybí kuchyň s jídelnou, sprcha, televize a mnoho dalšího. 

Ubytování v této vile poskytujeme pro účastníky následujících kurzů:

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

REPORT ze sport tripu

REPORT ze sport tripu

celý článek
Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Kraniosakrální terapie je jemný terapeutický přístup, který se zaměřuje na harmonizaci toku tekutin a energie v těle, zejména v oblasti hlavy a páteře. Tato terapie může pomoci uvolnit napětí, zlepšit pohyblivost kloubů a posílit obecný pocit pohody klienta.
celý článek
další články z blogu