Bali, Indonésie

Freediving Bali, Indonésie

Prožijte s námi neskutečný adrenalinový zážitek na exotickém místě, o kterém každý freediver sní. Na našem kurzu, který se koná na Bali, se vám dostane jedinečné příležitosti vidět krásu přírody, kterou v Česku nenajdete. Hlavním cílem je však předání znalostí a praktických dovedností, které vám poskytne třináctinásobný mistr světa a rekordman Martin Štěpánek.

RYCHLÝ KONTAKT

Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Náš 14denní kemp freedivingu na Bali provádíme v resortu na břehu moře, ve kterém jsme pro vás vybudovali kompletní zázemí pro trénink freedivingu a vše s tím spojené. K dispozici zde máme 25m bazén s hloubkou 1,8 m a dvěma dráhami, jóga space přímo nad oceánem, plně zařízenou učebnu s televizí pro videokoučink a rozbory ponorů. Večeřet lze na střeše vstupní budovy s výhledem na moře a sopku Agung. Dále máte možnost si vypůjčit skútry na celou dobu pobytu nebo auta s řidičem na výlety. 

Součástí našich služeb je také zajištění transferu přímo k nám na resort. Cesta trvá cca 2,5 h a cena se pohybuje okolo 1500 Kč na celé auto. Pokud vás pojede v autě více, bude to pro nás i vás lepší. Na mnoho lokalit budeme chodit pěšky, protože se nachází přímo na břehu našeho resortu. Na lokality, které jsou dál, zajistíme transfery v hodnotě 3–10 €. Dále vám můžete zajistit skútry za cca 150–200 Kč na den, které můžete využít i ve volných dnech. Pokud máte strach, máme pro vás auta s řidiči.

Ubytování

Pro naše účastníky kurzu máme k dispozici 4 hlavní bungalovy. Každý z nich má dva samostatné apartmány s veškerým vybavením – kuchyň, sprchu, toaletu, manželskou postel nebo dvě oddělené postele, gauč, lednici, klimatizaci, internet a mnoho dalšího. V době našeho pobytu ještě nebudeme mít plně vybavenou restauraci, ale na apartmánech vařit lze. Určitě budeme taky chodit na jídlo do místních warungů nebo města a využívat lokální podniky. 

Ze všech apartmánů je výhled na oceán. Dohromady je zde místo pro 16 osob. V případě, že budete na pokoji sami, nic nedoplácíte a cena zůstává stejná, tedy 30 € za noc. Mějte prosím na paměti, že je resort v provozu teprve krátce, proto se omlouváme za případné drobnosti. Pokud nebudete spokojeni, peníze za ubytování vám vrátíme. 

Ubytování
Pár slov majitele na závěr

Pár slov majitele na závěr

Tento freedive resort jsem vybudoval proto, aby všichni freediveři, nejen já a moji kamarádi, měli možnost si jet kdykoliv do tepla zatrénovat, zůstat tu delší dobu (klidně celou zimu například s rodinou) a užít si života v teplých mořích Indonésie. Projekt „TheOceanFreediveResort“ je teprve na začátku, proto se předem omlouvám za případné drobnosti, co nebudou úplně perfektní.

Pokud si seženete vlastní skupinku alespoň 7 lidí, tak u nás máte ubytování zadarmo. Pokud byste tu chtěli zůstat delší dobu, domluvit si celý resort pro svou firmu, nebo jen zamluvit přes Vánoce dva nebo tři apartmány pro vaši rodinu, nemám s ničím problém, a určitě vám vyjdu vstříc.

Přijeďte sem na kurz

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu