Freediving kurz v Miličíně: potápění pod ledem

Freediving kurz v Miličíně: potápění pod ledem

O kurzu

O kurzu

Máte rádi adrenalin, zimu a freediving? Neváhejte se přihlásit na náš víkendový kurz potápění pod ledem v Miličíně, na který budete zaručeně dlouho vzpomínat. 

S kurzem máme několikaleté zkušenosti, tudíž se nemusíte ničeho obávat. Společně a třináctinásobným mistrem světa a rekordmanem Martinem Štěpánkem se vám dostane komplexní teoretické i praktické přípravy a naučíte se tak bezpečnému potápění pod hladinou pokrytou ledem. Více informací o průběhu kurzu naleznete v našem blogovém článku

Co vás v kurzu čeká

Pro zimomřivé čeká cca 30 minut ve vodě, pro ostatní potápění až tak do 1 h. Pro ty, kteří tu budou poprvé, samozřejmě uděláme při prvním ponoru pod ledem doprovod kolem lana pro lepší psychickou kondici. Jedlo lana vyvážeme i do hloubky, takže si můžete zkusit i samé dno. Pokud bude svítit, je pohled na díry v ledu a kužely světla ze dna prostě k nezaplacení.

Až akce skončí (myšleno akce pod ledem), navazuje průběžně další akce – sauna a maringotka!

 

Co vás v kurzu čeká
Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Dvoudenní kurz potápění pod ledem provádíme v obci Miličín. Zde využíváme místní lom, který se nachází na rozhraní středních a jižních Čech, kde si potrénujeme psychiku ve standardní viditelnosti českých lomů.

Pro uskutečnění potápění vyřežeme díry o rozměrech cca 2 × 2 m o hloubce 20–40 m. Všechny díry vyvážeme jistícími lany a šrouby do ledu. Více informací o lokalitě naleznete zde. 

Více o lokaci

Co s sebou

  • neopren –⁠ ideálně si ho zalepte, neboť není nic děsnějšího, než pramínek ledové vody, který stéká podél podpaží směrem mezi hýždě
  • rukavice, brýle, ploutve, úvazek s karabinou
  • teplé oblečení, nejlépe dvoje ponožky
  • kobereček na zem na převlékání
  • horký čaj
  • horký kondicionér na neopren –⁠ pro ty z vás, co musej zalejvat neopren kondákem, doporučuju si ho ohřát na výdechem topení v autě. Oblékání je pak o něco méně bolestivé.
  • ručník, spacák
Co s sebou
Upozornění

Upozornění

V případě nemoci či zranění se nemusíte bát, že byste o kurz přišli. Obraťte se na nás a přesuneme vás na jakýkoli jiný volný termín. Pokud se i přesto nebudete moct účastnit, můžete za sebe najít náhradníka. 

 

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzFreediving kurz v Miličíně: potápění pod ledem

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

REPORT ze sport tripu

REPORT ze sport tripu

celý článek
Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Kraniosakrální terapie je jemný terapeutický přístup, který se zaměřuje na harmonizaci toku tekutin a energie v těle, zejména v oblasti hlavy a páteře. Tato terapie může pomoci uvolnit napětí, zlepšit pohyblivost kloubů a posílit obecný pocit pohody klienta.
celý článek
další články z blogu