Jižní Egypt

Freediving Jižní Egypt

Zažijte s námi jedny z nejkrásnější momentů z nádechového potápění, na které budete dlouho vzpomínat. Na našem kurzu v Egyptě plném adrenalinu získáte praktické dovednosti i teoretické znalosti pro bezpečný pohyb ve vodě. To vše vás naučí třináctinásobný mistr světa a rekordman Martin Štěpánek společně s instruktorem Honzou Musilem.

RYCHLÝ KONTAKT

Co vás na kurzu čeká

Co vás na kurzu čeká

Na tomto kurzu vás čeká objevování podmořského dna. Navštívíme jeskyně / praskliny v korálovém útesu Claudio, které patří mezi nezapomenutelné zážitky a cestou budeme mít možnost navštívit i několik vraků v rekreačních hloubkách. 

Plavba je zaměřena především na freediving. Pro zájemce je také možné vyzkoušet si přístrojové potápění, nebo se přidat jako přístrojový potápěč. Všechny vybrané lokality jsou vhodné pro oba způsoby potápění a na lodi budou i průvodci pro přístrojové potápěče. Ať už se s námi vydáte na moře s úmyslem vypouštět pod vodou bubliny či nikoliv, hlavní náplní výletu zůstává pohoda, relax a zábava nejen ve vodě. 

Ubytování

Během kurzu se přepravujeme lodí z roku 2011, která je dlouhá 39 m a široká 9 m. Zde pro naše účastníky poskytujeme ubytování ve 12 dvoulůžkových kajutách s vlastní sprchou i WC, klimatizací a barem. 

Na lodi se také nachází salon, který je rozdělen na dvě části, jídelna a společenská část s televizí, DVD, stereo systémem a barem. Obě části jsou plně klimatizovány. Zde také budeme mít dvě paluby na cvičení jógy. 

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu