Freediving v Egyptě: Safari – delfíni, želvy, jeskyně, vraky

Freediving v Egyptě: Safari – delfíni, želvy, jeskyně, vraky

O kurzu

O kurzu

Láká vás potápění v těch nejkrásnějších lokalitách oplývající životem? Staňte se součástí našeho týdenního freedivingu v Egyptě, kde se vám naskytne jedinečná příležitost navštívit jižní safari se zvířaty –⁠ delfíni, želvy, dugongové, žraloci, možná i velryby. To vše vás čeká při ponorech pod vedením instruktorů s mnohaletými zkušenostmi z potápění z celého světa. Jen pro představu, Jan a Martin, vaši instruktoři tyto kurzy pořádají již skoro 20 let..

Během tohoto týdne máte možnost také absolvovat certifikovaný kurz freedivingu level 1, který je úvodem do vzdělávacího systému F.I.I. Zde je tedy možnost, aby jeli také „nepotápěči“, zúčastnit se mohou i zkušenější, aby mohli potrénovat hloubky, techniky vyrovnávání, plavání s ploutvemi i bez nich, nebo se naučit, jak zapojit jógu do tréninkového plánu. 

Čemu se na kurzu budeme věnovat

Freedivingová plavba po útesech jižního Egypta bude hodně o interakci se zvířaty, až již hejna kranasů, murény obývající temné útesy, nebo delfíni, kteří skoro vždy SAMI připlavou, aby nám ukázali, jak to děláme špatně.

Nebude to ale jen o delfínech! Ale i o mnohem více atrakcích: jasně, průzračná voda vyhřátá teplým egyptských sluncem, pestrobarevné korálové, útesy pod hladinou, tajuplné vraky, na kterých slunce svými paprsky, rozehrává zábavnou stínohru, hejna zvědavých ryb, líné želvy a desítky hravých delfínů i tmavomodré hlubiny Rudého moře.... To je jasný. To chcete! Ale vedle obdivování podmořských krás a interakcí s mořskými živočichy bude možné potrénovat i hloubkové disciplíny...

 

 

Čemu se na kurzu budeme věnovat
Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Náš týdenní kurz freedivingu probíhá formou plavby v Egyptě, kde našim účastníkům také nabízíme kompletní zařízení transferu, týdenní ubytování na veliké 40 m dlouhé Safari-lodi s veškerým vybavením a poskytovanými službami, neomezená konzumace jídla, pití, a veškerý servis posádky a nás instruktorů.

Denně bude k dispozici několik tréninkových lan a bójí pod dohledem instruktorů FII a k tomu dokonce i sled - móóóc veeelká zábava! :-) Delfíni, želvy, rejnoci, možná i dugongové a sem tam nějaký ten OCHOČENÝ žralok, budou spolu s hromadou dalších miliónů pestrobarevných rybek asistovat u našich ponorů.

Ale i čas pro objevování podmořského dna tu bude. Jeskyně, spíše praskliny, v korálovém útesu Claudio také patří mezi nezapomenutelné zážitky a cestou budeme mít možnost navštívit i několik vraků v rekreačních hloubkách. Ale hlavně! Budeme to dělat všichni dohromady! ;-) V partě a v atmosféře pohodové plavby...

 

V ceně je zahrnuto: 
letenka, všechny letištní poplatky, transfery z letiště do přístavu a zpět, plná penze + odpolední svačina, ovoce, neomezené nealko nápoje (káva, čaj, cola, sprite, voda), ubytování na lodi, dva čeští průvodci - instruktoři freedivingu FII, několik tréninkových lan včetně bójek, možnost vyzkoušet si potápění s přístrojem
V ceně není zahrnuto: 
vízum (25$), Marine park fee (40€), potápěčské pojištění, zapůjčení potápěčské výstroje, bakšiš pro posádku (cca 50Euro), alkoholické nápoje na lodi, pití a jídlo mimo loď. 
 
 
Více o lokaci

Co s sebou

  • neopren 3 mm ( voda bude mít cca 27 stp)
  • rukavice, ploutve, maska, šnorchl
  • opasek - závaží máme, pujčíme
  • potápěčeké hodinky výhodou
  • karimatka na cvičení a chill, chcete li (nepovinné)
  • pantofle
  • blok na poznámky, pokud budete chtít nějaké konzultace o vyrovnávání tlaku, fyzice, fyziologii
Co s sebou
Certifikace

Certifikace

POKUD BUDETE ABSOLVOVAT KURZ FII - Tak všem absolventům freediver kurzu level 1 bude po splnění kurzu vystavena mezinárodně platná certifikace, která vám umožní využít jak hluboké bazény, tak potápěčské základny či potápění ve speciálních lokalitách. FII certifikační testy jsou založeny na dovednostech a znalostech, které si osvojíte během kurzu a pro jejich splnění není nutné se potápět do maximální hloubky daného kurzu.

Všechny potřebné informace a manuál od nás dostanete také v tištěné formě a můžete se nadále zapojit do vzdělávacího systému F.I.I. a PimpYourLife Academy.

Upozornění

V případě zájmu moc neváhejte, je to ojedinělá akce a vždycky je skvělá. Pro platby poprosím posílat na č.učtu 2501915179/2010 co nejdříve zálohu 20.000,- a doplatek 15000,- pak začátkem června. 

Letenky kupuji vždy hromadně již ted, takže letíme všichni z Prahy, předpokládáme sobota ráno, ale ještě upřesníme. Toto má ještě čas. Odlety z Vídně bohužel nejdou, protože bychom na vás čekali s lodí (malo kdy se povede koupit let ve stejnou hodinu příletu do Egypta)

Těšíme se ! 
Martin a Jan Musil,
777266305

O bližší informace o safari si napište na naše emaily: 4dive@post.cz, seven20@volny.cz, nebo nám zavolejte na +420 604 518 441 (Honza Musil), +420 777 266 305 (Martin Cheníček).
Upozornění

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzFreediving v Egyptě: Safari – delfíni, želvy, jeskyně, vraky

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu