Freediving v Egyptě: Safari – delfíni, želvy, jeskyně, vraky

Freediving v Egyptě: Safari – delfíni, želvy, jeskyně, vraky

O kurzu

O kurzu

Láká vás potápění v těch nejkrásnějších lokalitách oplývající životem? Staňte se součástí našeho týdenního freedivingu v Egyptě, kde se vám naskytne jedinečná příležitost navštívit jižní safari se zvířaty –⁠ delfíni, tuleni, želvy, dugongové, žraloci, velryby. To vše vás čeká při ponorech pod vedením instruktorů s mnohaletými zkušenostmi a třinácti násobného mistra a rekordmana Martina Štěpánka. 

Během tohoto týdne máte možnost také absolvovat certifikovaný kurz freedivingu level 1, který je úvodem do vzdělávacího systému F.I.I. Zde je tedy možnost, aby jeli také „nepotápěči“, zúčastnit se mohou i zkušenější, aby mohli potrénovat hloubky, techniky vyrovnávání, plavání s ploutvemi i bez nich, nebo se naučit, jak zapojit jógu do tréninkového plánu.

Čemu se na kurzu budeme věnovat

Freedivingová plavba po útesech jižního Egypta nebude jen o zvířatech, ale čeká vás také spousta akcí. Jeskyně, průzračná voda vyhřátá teplým egyptským sluncem, pestrobarevné korálové útesy pod hladinou, tajuplné vraky, hejna zvědavých ryb, líné želvy a desítky hravých delfínů i tmavomodré hlubiny Rudého moře.

Především vás čekají hloubkové disciplíny, kde budete rozvíjet své schopnosti a zvyšovat svůj výkon. Naučíte se potřebné základy pro bezpečné potápění včetně výběru správného vybavení, dýchací techniky a řešení problémových situací. K dispozici bude také několik tréninkových lan a bójí pod dohledem instruktorů F.I.I., a k tomu dokonce i sled. Na denním kurzu bude i jóga, ať už pro pokročilé, nebo úplné začátečníky, kteří by se rádi po ránu mírně protáhli. Více o probíhání kurzu naleznete zde.

Čemu se na kurzu budeme věnovat
Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Náš týdenní kurz freedivingu probíhá formou plavby v Egyptě, kde našim účastníkům také nabízíme možnost ubytování na lodi s veškerým vybavením a poskytovanými službami.

V ceně kurzu je zahrnuta letenka, všechny letištní poplatky, transfery z letiště do přístavu a zpět, plná penze + odpolední svačina, ovoce, neomezené nealkoholické nápoje, dva čeští průvodci –⁠ instruktoři freedivingu F.I.I., několik tréninkových lan včetně bójek, možnost vyzkoušet si potápění s přístrojem. Cena nezahrnuje vízum cca 900 Kč, potápěčské pojištění, zapůjčení potápěčské výstroje, bakšiš pro posádku cca 30 €, alkoholické nápoje na lodi, pití a jídlo mimo loď. Více informací o lokalitě naleznete na stránce Lokace.

Více o lokaci

Co s sebou

  • neopren 5 mm
  • rukavice, ploutve, maska, šnorchl
  • opasek
  • hodinky
  • karimatka
  • sportovní obuv
  • blok na poznámky
  • závaží
Co s sebou
Certifikace

Certifikace

Všem absolventům freediver kurzu level 1 bude po splnění kurzu vystavena mezinárodně platná certifikace, která vám umožní využít jak hluboké bazény, tak potápěčské základny či potápění ve speciálních lokalitách. FII certifikační testy jsou založeny na dovednostech a znalostech, které si osvojíte během kurzu a pro jejich splnění není nutné se potápět do maximální hloubky.

Všechny potřebné informace a manuál od nás dostanete také v tištěné formě a můžete se nadále zapojit do vzdělávacího systému F.I.I. a PimpYourLife Academy.

Upozornění

V případě nemoci či zranění se nemusíte bát, že byste o kurz přišli. Obraťte se na nás a budeme se snažit vás přesunout na jakýkoli jiný volný termín tohoto kurzu. Pokud to i tak nepůjde, prosíme o sehnání zástupce / náhradníka.

Záloha je finančně nevratná a jejím zaplacením souhlasíte s tímto ujednáním. Zbytek doplatku poprosíme zaplatit až v hotovosti na kurzu, nebo těsně před vaším odjezdem na účet.

Upozornění

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzFreediving v Egyptě: Safari – delfíni, želvy, jeskyně, vraky

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu