Mexiko, Baja California – Tulum

Freediving Mexiko, Baja California – Tulum

Přihlaste se na náš kurz, kde se naučíte spoustu nových dovedností i teoretických znalostí pro bezpečné potápění. Mexiko nabízí spoustu krásných lokalit na prozkoumání a adrenalinových zážitků, které si zaručeně nesmíte nechat ujít. Budeme se na vás těšit.

RYCHLÝ KONTAKT

Dechberoucí místa v Mexiku

Dechberoucí místa v Mexiku

V této lokalitě na vás čeká mnoho zajímavých míst. Jedním z nich je Grande Cenote s průplavy nebo Casa Cenote, alias potápění v mangrovníkových systémech a „řece“. Dále zde uvidíte Laguna Cenote s hloubkou 85 m a Dos Ojos. Nelze vynechat ani jezero Angelina a The Pit s nádhernou viditelností, kde se však freediving dělat nesmí.

Po přesunu navštívíme La Paz, Animal interaction a místní ostrovy a jejich pobřeží. Dalším cílem v Mexiku je Isla Espirito Santo, a především sousedící Isla Parida, za nímž se nachází Sea Lion Colony – La Lobera. V plánu je také prozkoumání ostrova Espirito Santo a na keporkaky zavítáme na Pacific

Ubytování

Pokud se zúčastníte našeho kurzu, budete mít možnost využít zajištěné ubytování s vybavením. Po příletu do Cancůnu nás vyzvednou objednané dodávky a vydáváme se směr ubytování. Budeme bydlet v La Calma Resort v místních golfových apartmánech za skvělou cenu s vlastním jóga studiem.

Ubytování se nachází uprostřed džungle, kde svítá o hodinu déle. K dispozici zde budete mít také bazén a golfové vozíky v ceně apartmánu. 

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu