Egypt, Dahab – Blue Hole

Freediving Egypt, Dahab – Blue Hole

Freediving, adrenalin, krásné prostředí, teplo, hloubky. To vše vás s námi čeká v Egyptě na kurzu potápění na jeden nádech. Přijeďte si vyzkoušet nové techniky a rozšířit své znalosti a praktické dovednosti, se kterými vám rádi pomůžeme. Nenechte si ujít tuto příležitost.

RYCHLÝ KONTAKT

Blue Hole

Blue Hole

V našem kurzu vás čeká jedinečná možnost se potápět v nejznámější lokalitě na světe – Blue Hole, kde budeme moct zapracovat na hloubkách a prozkoumání zdejšího podmořského světa.

Blue Hole je velká kulatá modrá díra s křišťálovým mořem, klidnou vodou a hloubkou přes 90 m. Neminou nás ani stovky barevných ryb a korály. Pro nás freedivery je tato lokalita splněným snem, tak si nenechte tuto příležitost ujít. 

Ubytování

Pro ty, kteří se rozhodnout jet s námi na tento kurz, nabízíme možnost využití ubytování ve vlastním pronajatém domečku. Nachází se blízko Blue Hole. Před domečkem se nachází korálová zahrada a Canyon – krásný reef s jeskyněmi jdoucími až do hloubek okolo 30 m.

Ubytujeme vás ve dvoulůžkových pokojích se vším vybavením, rodinnou atmosférou, luxusem i pohodlím. Součástí vybavení je sprcha a další sociální zařízení a velký venkovní prostor na cvičení jógy. Rezervujte si své místo co nejdříve. Budeme se na vás těšit.

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu