Španělsko, Kanárské ostrovy – Lanzarote

Freediving Španělsko, Kanárské ostrovy – Lanzarote

Pojeďte s námi na freediving na Kanárské ostrovy, kde získáte spoustu nových praktických dovedností a teoretických znalostí od těch nejlepších, které vám pomůžou k bezpečnému volnému potápění. Společně s námi uvidíte řadu skvělých míst, na které budete dlouho vzpomínat.

RYCHLÝ KONTAKT

Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Pro uskutečnění našeho kurzu freedivingu jsme se snažili najít místo, kde bude zátoka bez vln a hloubka 40 m. Vybrali jsme proto ostrov Lanzarote, které nabízí spousty zajímavých zážitků a věcí k prozkoumání. Na ostrově nás čekají jeskyně, vraky, krásná krajina i mořští živočichové.

Ostrov Lanzarote je také oblíbený díky příjemnému počasí. Průměrné teploty se zde pohybují okolo 20 °C po celý rok a teplota vody se podle ročního období pohybuje v rozmezí 17–24 °C.

Ubytování

Ubytování se nachází v Puerto Del Carmen, protože zde máme v dochozí vzdálenosti chráněnou zátoku, v níž není problém 50 m od břehu najít hloubku až 40 m na potápění. Dále přímo z městské pláže je možnost topit útesy do 30 m hloubek, potkat menší žraloky a udělat hodně pěkných ponorů.

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu