Švýcarsko, oblast Ticino – řeky Maggia a Verzasca

Freediving Švýcarsko, oblast Ticino – řeky Maggia a Verzasca

Chtěli byste si vyzkoušet nové techniky a rozvíjet své schopnosti v nových lokalitách po Evropě? Přihlaste se na náš kurz freedivingu a společně se vydáme do švýcarské oblasti Ticino, která vás jistě mile překvapí. Využijte této jedinečné příležitosti, kde vás s radostí naučíme další praktické dovednosti.

RYCHLÝ KONTAKT

Co vás v kurzu čeká

Co vás v kurzu čeká

Podél řeky Verzasca navštívíme tři hlavní potápěčská místa: Pozzo dei Salti, Pozzo delle Posse a Pozzo delle Misura. Po příjezdu do Avegna, což je vesnice na Maggia valley, pojedeme na první z vyhlídnutých lokalit, Ponte Brolla. Poblíž se nachází soutěska s teplotou vody okolo 10 stupňů. 

Dále nás čeká románský most v oblasti Verzasca – Lavertezzo s nádhernými žulovými stěnami a mnoho dalšího. Hloubka v téhle lokalitě je krásných 8–9 m a nacházíme zde i malý průlez. 

Jak se do destinace dostanete

Doprava do cílové destinace je vlastní. Předpokládáme, že se nějak poskládáme do aut. To však doladíme cca měsíc před odjezdem. Odvoz na potápěčské lokality poté máte v ceně kurzu. 

A jak se tam dostanete? Doporučujeme cestu Praha–Rozvadov–Regensburg–Mnichov–Bregenz–Vaduz–San Bernardino–Locarno. Cesta z Prahy je dlouhá přibližně 800 km. Cestou je zapotřebí dálniční známka v Rakousku pro krátký úsek dálnice – poplatek cca 3 € a ve Švýcarsku mají pouze roční známku za 40 CHF.

Jak se do destinace dostanete

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu