Filipíny, ostrov Coron

Freediving Filipíny, ostrov Coron

Rádi podnikáte poznávací cesty do zahraničí a vyhledáváte nová místa? Pak je tento kurz přímo pro vás. Pojeďte s námi na Filipíny. Neváhejte se přihlásit a staňte se součástí jedinečné cesty za dobrodružstvím s kapkou adrenalinu a zábavy. 

RYCHLÝ KONTAKT

Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Kurz freedivingu budeme absolvovat na ostrově Coron, jenž nabízí spoustu nádherných a zajímavých míst, které na naší výpravě nesmíme vynechat.  

Samozřejmě nás čekají nejen vraky, ale i reefy. Filipíny jsou v téhle lokalitě úletem i profilem dna okolo ostrovů, které jsou obrostlé korály všech barev a velikostí. Reefy jsou také dost živé a narazíme zde na spoustu mořských živočichů.

Ubytování

Ubytování máme domluvené u Filipíňana Ivana. Bydlíme mimo město v poklidném resortu „v horách“ s bazénem. Na tomto místě spíme ve velkém stanu, kde bohužel není žádný pokoj ani sprcha. Pokud byste však chtěli využít jiného ubytování se základním vybavením, můžete bydlet ve městě s AirCon. 

Včetně ubytování můžete využít půjčení skútrů. Dále budeme využívat místní dive shopu, se kterým budeme vyrážet na lokality po zbytek výletu. Na všechny lokality se budeme muset dostat lodí, neboť ze břehu nejde nic.

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu