Malta, katamarán Valhala

Freediving Malta, katamarán Valhala

Pojeďte s námi objevit krásu podmořského světa na Maltě. Na tomto týdenním kurzu vás čeká nezapomenutelný zážitek plný sportu, zábavy a adrenalinu. Zde vám pomůžeme s vašimi pokroky v nádechovém potápění a rádi vám předáme veškeré znalosti a zkušenosti. Budeme se na vás těšit.

RYCHLÝ KONTAKT

Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Katamarán Valhala je luxusní katamarán s malým ponorem, objemným oplachtěním, vybavený tou nejmodernější technikou, schopný transoceánské plavby v maximálním možném luxusu. Loď byla uvedena na trh teprve nedávno a v její konstrukci jsou promítnuty veškeré dosavadní zkušenosti společnosti Lagoon, patřící do skupiny Beneteau.

Prostorný salon s panoramatickým výhledem umožňuje posádce vychutnávat jízdu i při nepříznivém počasí, skrývá úkryt před poledním sluncem, a je zároveň i společenskou místností vhodnou pro noční dýchánky. Salon je vybaven kompletním kuchyňským vybavením a CD přehrávačem pro vaše potřeby.

Ubytování

Po dobu pobytu budete mít k dispozici čtyři dvoulůžkové kajuty, které jsou vybaveny vlastní sprchou s teplou vodou a WC. Kajuty s ventilátory a prostornými skříňkami poskytují komfortní místo pro ničím nerušený spánek. Boční okna v kajutách umožňují krásný výhled do okolí lodě. K dispozici je samozřejmě povlečení, deky i polštáře.

Ubytování

Přijeďte sem na kurz

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu