Ostrava, Česká republika

Freediving Ostrava, Česká republika

Baví vás freediving a chtěli byste si vyzkoušet něco nového? Máme pro vás skvělou příležitost! Přijďte do krásného města Ostrava, kde se bude konat kurz v bazénovém centru SAREZA a v učebně ve studiu Pilateska.

Na kurzu se budeme věnovat nejen freedivingu, ale také plaveckým technikám s monoploutví. Bude to skvělá příležitost rozšířit své dovednosti a prozkoumat podvodní svět pod vedením našich zkušených lektorů.

Kde se budete potápět

Kde se budete potápět

Pro uskutečnění našeho kurzu freedivingu využíváme prostory krytého bazénu SAREZA v Ostravě-Poruba. Bazénové centrum naleznete na adrese Generála Sochora 1378, 708 00 Ostrava-Poruba. Vedle bazénového centra se nachází parkoviště.

Kde proběhne teoretická část kurzu

Pro výuku potřebných freedivingových znalostí se potkáme ve studiu Pilateska, které se nachází na adrese Opavská 821/65, Ostrava-Poruba. Pokud pojedete autem, můžete využít k parkování 2 parkoviště, která jsou na mapě označená modrou a červenou barvou. Pokud budete parkovat na červeně vyznačeném parkovišti, ke studiu Pilateska se můžete dostat přes zadní dvůr. 

Kde proběhne teoretická část kurzu

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu