Ostrava, Česká republika

Freediving Ostrava, Česká republika

Baví vás freediving a chtěli byste si vyzkoušet něco nového? Máme pro vás skvělou příležitost! Přijďtedo krásného města Ostrava, kde se bude konat kurz v bazénovém centru SAREZA a v učebně ve studiu Pilateska.

Na kurzu se budeme věnovat nejen freedivingu, ale také plaveckým technikám s monoploutví. Bude to skvělá příležitost rozšířit své dovednosti a prozkoumat podvodní svět pod vedením našich zkušených lektorů.

Kde se budete potápět

Kde se budete potápět

Pro uskutečnění našeho kurzu freedivingu využíváme prostory krytého bazénu SAREZA v Ostravě-Poruba. Bazénové centrum naleznete na adrese Generála Sochora 1378, 708 00 Ostrava-Poruba. Vedle bazénového centra se nachází parkoviště.

Kde proběhne teoretická část kurzu

Pro výuku potřebných freedivingových znalostí se potkáme ve studiu Pilateska, které se nachází na adrese Opavská 821/65, Ostrava-Poruba. Pokud pojedete autem, můžete využít k parkování 2 parkoviště, která jsou na mapě označená modrou a červenou barvou. Pokud budete parkovat na červeně vyznačeném parkovišti, ke studiu Pilateska se můžete dostat přes zadní dvůr. 

Kde proběhne teoretická část kurzu

Přijeďte sem na kurz

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu