Nikdy-není-pozdě kemp

Nikdy-není-pozdě kemp

Moje heslo, (můj životní postoj řekl bych), moc dobře vy, kteří mě čtete, znáte. Často vám říkám, že podle mne “Nikdy není pozdě mít šťastné dětství.” a snažím se podle toho žít již skoro 30 let. Také si myslím, že nikdy není pozdě, zkusit něco nového. 

Místo konání
ČR: Lesy okolo Tábora a Bechyně
Termín
od 24. 5. 2024
do 26. 5. 2024
Volných míst
6 z 10
Cena
2 900 Kč
Informace o kempu

Informace o kempu

Budeme se učit nové vědomosti, zkoušet nové sporty, a ty sporty, co umíme, budeme posouvat na další level. Naučíme se hodně o své fyziologii a mysli pomocí Kraniosakrální terapie pro sportovce od velmi zkušené terapeutky. Celý víkend budeme žít heslem, že Nikdy není pozdě mít šťastné dětství.

Celý víkend půjde také o to, aby si lidé mohli s námi vyzkoušet nové sporty. Protože moje filozofie je, že nikdy není pozdě začít s něčím novým. Budeme dělat paddleboarding na řece, půjdeme na nádhernou ferratu nad vodou, budeme se prohánět na kolech lesy Jižních Čech a jako naprosté vyvrcholení večera a celého víkendu, máme pro vás připravenou výše zmiňovanou Kraniosakrální terapii pro sportovce, včetně teorie a následného rozboru.

Plán kempu: PÁTEK

Večer okolo 18h sraz u mě v jihočeské republice, u mojí lesní chýše. Souřadnice pošlu při přihlášení. Oheň, přivítání, večerní společná jóga a nezávazný pokec a koukání na hvězdy.

Plán kempu: PÁTEK
Plán kempu: SOBOTA

Plán kempu: SOBOTA

 • Ráno vás vezmu na krásný trail okolo řeky Lužnice o délce cca 25 km, nečekejte žádný masakr, spíš si protáhnout fajfky a projet si místní oblíbený trail. Oběd u mě v lese.
 • Po obědě cca ve 13 h vás odvezeme na start říčního paddleboardingu. Toho se nebojte, bude to fakt legranda. Paddleboardy pro ty z vás, co nemáte, zajistíme. Půjčím vám nějaké parníky, ať na tom umí i ti, co neumí. A odvezeme vás na start cca 8 km nad můj pozemek, protože řeka plyne přímo okolo našeho kempu. K němu se prokocháme krajinou. Kdo už nebude moct, vystupuje u nás na kempu, kdo ještě bude moci, pokračuje se mnou až do Plané nad Lužnicí na zmrzku. Zpět vás přivezeme autama, žádný strach…
 • Odpoledne budeme chodit na slackline a od cca 17 h budeme pro vás mít připravené bloky kraniosakrální terapie od instruktorky Denisky. Osobně jsem kolem tohoto ošetření neměl žádné velké očekávání, ale po absolvování prvních třech sezení (ležení) na terapii, musím říct, že pro posun sportovce je v tom neskutečný potenciál. Deni je skvělá, a pokud jste toto ještě neabsolvovali, tak máte tu nejlepší příležitost. Terapie bude probíhat u mě na domečku v lese, terapeutické lehátko samozřejmě máme, aroma terapy součástí. Bloky budou 30 minut a je třeba se přihlásit dopředu. Kapacita je silně omezená. A cena vyloženě zavádějící – 300 Kč.
 • Večer opět oheň a vstřebávání zážitků z celého dne.

Plán kempu: NEDĚLE

V neděli bychom vás rádi vzali na ferratu do Bechyně. Tahle ferrata je poměrně obtížná silově, nicméně nádherná, vzdušná ale i vedoucí těsně nad vodou, Ferratové sety pro vás budu mít napůjčované, žádný strach.

Následovat bude opět přesun zpět do kempu, kde proběhne další akce – tentokráte vás vezmu na trochu delší výlet na kole na vyhlídku nad Tábor. Ti z vás, co budou chtít, pak mohou po návratu zůstat ještě na další pokračování tentokráte plného Kraniosakrálního ošetření. A tím bude uzavřen tento víkend.

Plán kempu: NEDĚLE
Nutné vybavení s sebou

Nutné vybavení s sebou

 • vlastní cyklistická horská kola a vybavení na kolo včetně helmy. Suché oblečení, jídlo na oheň a toaletní papír.  (erární lopatku na vykopání jámy na velkou potřebu vám půjčíme)
 • vlastní paddleboard výhodou, vlastní ferratový set také (půjčíme, pokud nemáte). V přihlašovacím formuláři to prosím zmiňte
 • stan, spacák a karimatku.

Co zajistíme

 • dopravu vybavení na lokality, odvoz vybavení z lokalit
 • kranio ošetření
 • místo na spaní v kempu
 • parkování vašich aut

Cena celého prodlouženého víkendu je 2 900 Kč. V ceně je i sobotní cranio ošetření pro prvních 6 lidí kteří o něj projeví zájem!

Tak a to je vše. Moc se na vás s Deni těšíme, bude to krásný víkend a my během něj snad předáme vám všem to vědomí, že “Nikdy Není Pozdě Začít” s čímkoliv novým.

Ma a Deni

Co zajistíme

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzNikdy-není-pozdě kemp

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

REPORT ze sport tripu

REPORT ze sport tripu

celý článek
Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Kraniosakrální terapie je jemný terapeutický přístup, který se zaměřuje na harmonizaci toku tekutin a energie v těle, zejména v oblasti hlavy a páteře. Tato terapie může pomoci uvolnit napětí, zlepšit pohyblivost kloubů a posílit obecný pocit pohody klienta.
celý článek
další články z blogu

Nikdy-není-pozdě kemp

Objednat se