Freediving v Chorvatsku: hloubky, vraky a jeskyně

Freediving v Chorvatsku: hloubky, vraky a jeskyně

Místo konání
Chorvatsko, ostrov Vir (Zadarská oblast)
Termín
od 27. 7. 2024
do 3. 8. 2024
Volných míst
5 z 8
Cena
9 900 Kč
O kurzu

O kurzu

Hloubky, vraky, jeskyně, roadtripy a reefy. To vše vás s námi čeká ve speciálním intenzivním týdnu freedivingu. Na vaši žádost, jsme vypsali kurz v Chorvatsku, kde máte možnost navštívit Blue Hole, Catedral, ostrov Premuda, vraky Ledenik, maják Veli rat nebo možná v případě špatného počasí na moři "lednici" Sauronovo oko –⁠ prameny Cetiny.

Jedná se o kurz spíše pro certifikované freedivery level 2, neboť některé z aktivit budou atakovat hloubky + 20 m. Pokud byste ještě level 2 neměli a chtěli ho tu absolvovat, i to můžeme zařídit. Součástí přípravy by byla praxe na laně i výuka teorie. Více naleznete v našem blogovém článku.

Co vás v kurzu čeká

V tomto Adventure týdnu freedivingu se zaměříme především na krásné lokality okolí ostrova Vir. Ale i na hloubku zbyde čas - konkrétně vás čeká rozpotápění na bójkách, abyste si vyzkoušeli uši, zda to všechno chodí, sladili techniku a mohli se začít bezpečně pouštět do větších akcí. Zajisté navštívíme jeskyně, vraky a Blue Hole.

Další možností je individuální trénink na hloubkách, abychom maximálně využili téhle nejklidnější doby na ostrově, co se větru i moře týče. Lze se také dopravit do lokality Catedral, kde nás budou čekat ponory do hloubky 10–40 m, nebo v případě špatného počasí například Izvor Cetine s hloubkou 1–100 m.

Co vás v kurzu čeká
Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Kurz Freediving v Chorvatsku: hloubky, vraky a jeskyně probíhá na ostrově Vir v Zadarské oblasti. Adresa je Straža XI.

Zajistíme vám komplexní služby resortu pro co největší bezpečnost při potápění. Součástí kurzu je také zajištěné ubytování v našich vlastních domečcích za skvělou cenu s luxusem i pohodou, vlastní speciální loď uzpůsobená na hloubkový freediving s kapacitou 12 lidí a veškeré bezpečnostní systémy.

Příjezd na apartmán je možný v sobotu. Ubytování je však k dispozici od 18 h, dříve prosím nejezděte, uklízíme po předchozím kurzu. Konec kempu je naplánovaný na pátek ve 14 h a odjezd z ubytování nejpozději v sobotu v 8 h ráno. Více informací o dané lokalitě vám pošleme na email. 

Více o lokaci

Upozornění

NUTNÉ VYBAVENÍ SEBOU : 
- Maska na freediving
- Šnorchl
- 5mm neopren celotělový
- ploutve na freediving
- opasek na závaží
- doporučené jsou i potápěcí hodinky

V případě nemoci nebo zranění se nemusíte bát, že byste o kurz přišli. Budeme se vás snažit přesunout na jakékoliv jiné datum, které bude letos v Chorvatsku volné.

Více informací na emailu : PimpYourLife@outlook.com

Upozornění

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzFreediving v Chorvatsku: hloubky, vraky a jeskyně

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu

Freediving v Chorvatsku: hloubky, vraky a jeskyně

Objednat se