Rok 2015 s PIMP YOUR LIFE .CZ

Rok 2015 s PIMP YOUR LIFE .CZ

27. 12. 2015 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Tak je tu opět konec roku.
Byl akcemi nabitý víc než jakýkoliv předtím, a já bych, jako vždy, pro vás chtěl tento rok shrnout.
Protože toto je moje díky, vám, za čas co jste nám dali.
Když toto píši, uvědomuji si, jak moc jsme byli dohromady.
Vy s námi, my s vámi.
Děkujeme.
Uvnitř.

LEDEN.
Rozjeli jsme to dohromady úplně naplno - a hned bazénové kurzíky, neboť chuť učit byla veliká. Zpětně jsme se ale ohlédli ještě za Bali a měsícem s Alli na videu od Míši Bonové. Ukázali jsme vám o co jste možná přišli, když jste byli pod vodou a přepsal jsme vám rozhovor o Freedivingu, který občas děláme v rámci propagace našeho užasného sportu. A pak..jsme vyrazili do Afriky. A to bylo veliký.ÚNOR
Únor jsme rozjeli sérii přednášek na tři různé téma : Vraky v Indonesii byla přednáška první. Vyprodaná akce a uspěch celého večeru mě velmi potěšil, takže jsem se hned vrhl na přípravu potápění pod ledem a ještě vám levou zadní střihl video z Afriky. Odučili jsme taky další kurzík Jogy a Fyziologie a vydali vám fotogalerii z přednášky o Vracích. Z freedivingu pod ledem jsme vám vydali video od Jana Kepiče a pak jsem vám napsal reportík. Byla zima ! A za celím tím jsme udělali tečku. A bylo jaro v Čechách, a my se na léto těšili.  BŘEZEN.
Přišel březen, a my jsme vám vypsali další kurzík v Egyptě. A nejen to, udělali jsme další kurzík i v bazéně a bylo to opět super, děkujeme ! Protože mi mnozí z vás psali, abychom udělali také něco o běhání, když už běhám kilo týdně, a prošel jsem si vším – zraněními, styly, závody, atd…tak jsme udělali s Mirliskem pro vás Běhací kempy, které se vyprodaly za 1 den. To nás moc nakoplo, že jsme se vrhli s novým nábojem do dalších akci.  A aby jste v tom neměli bordel, představili jsme vám plán na ted i na konec roku. Což je teď : )DUBEN.
No a byl duben, a mě čekala další etapa – odjet  Davidovi na instruktorské kurzy FII LEVEL 2. Což já rád, protože vzdělávat se je třeba. Jako support tam se mnou jela má žena a já to udělal – protože jsem trénovali předtím opravdu tvrdě. Poděkování vám za víkend jogy muselo být, protože jste opět byli skupina naprosto supr lidí. Proběhla také druhá přednáška o freedivingu, a to o Mexických cenotech, kde jsme se ženou byli. Vypsali jsme vám další kurzík jogy. A připravili jsme pro vás novou učebnu v Chorvatsku, a tak jsme vám o tom napsali, co je v plánu na pár dní. Duben byl hrozně rychlej měsíc a tak našlapaný akcema, že to ani víc nejde. Utekl jako voda a venku začalo léto…KVĚTEN.
Takže jsem vám vydal souhrnné informace o chorvatksu, nafotil učebnu a s Mirliskem jsme rozchodili apartmány, opravili co se dalo a vymysleli program na léto. Ukončili jsme TWELVE 2014, dokument o freedivingu a naší cestou rokem 2014, rozepsal jsem vám kurzíky a tréningy v Cestlicích a přijal jsem pozvání do televize na rozhovor. Posnídali jsme na Barandově, s Andym a Jeníkem a odběhali jsme běhací kempík vol.1. Z toho jsme vám i střihl video, aby jste viděli že jsme fakt běhali…a spoustu kámošů potkali… : ) Květen byl krásnej a pomalu přešel v horký červen…ČERVEN.
To mi tak zavolají kluci z UAX a že at je jedu něco naučit…tak se seberu a v týdnu jedu na moravsko slovenské hranice, proč vlastně ne J. Udělal jsem poslední ze serie tří přednášek o freedivingu : potápění se žraloky, a pomalu jsme se začali chystat na tři měsíce do Chorvatska, takže to chtělo udělat rozlučku. Ale je třeba plánovat, a proto jsem pro vás vytvořil ještě jednu možnost – a to EGYPT A SAFARI NA LODI. A byl tu odjezd. Chorvatsko vypuklo. Napsal jsem vám o začátku, a o tom jak si tam tak s první skupinou studentů žijeme… Skills session, a první ponory, a první turnus byl za námi dřív než bys řekl filety. Dodal jsme vám informace o dalších věcech na safari a vy jste se hlásili a hlásili…děkujeme.. A červen přešel v červenec…ČERVENEC.
Hned z prvního turnusu jsme pro vás připravili videjko, a pak protože jsem se rozpoměl, že jsem něco slíbil, vám připravuji doplnění přednášek z Fyziologie – tuky. Jedno videjko od našeho studenta, a pak hned další turnus LEVEL 1dničkářu, prostě to tady odsýpá a to velmi. Se studenty cestujeme a potápíme, bereme je na výlet do Zadaru na fontánu a mořské varhany, a přichází LEVEL 2. Protože cítím, že dávám až moc ze sebe, a chci taky něco začít dělat já, rozhoduji se že si nastoupím do hloubkových disciplín s Monoploutví. A hned tam padají PB, jak u mě, tak u Mirliska. Juchhuuuuu !! A nejen freediving, ale děláme i jogu pro lidi, takže vypisuji jogový týden/dovolenku tam u nás a je to boží. O všem vám střiháme videjkoSRPEN.
Je srpen, a nás zastihuje šokující zpráva o úmrtí Natali Molchanové. Celá komunita je z toho zaražená, a na chvíli snad není freedivera, který by se nezamýšlel nad svým freedivingem. Nechci na to moc myslet a raději se věnuji živým, vám, a vypisuji pro vás nové Bali. Raději již ted. Odlétám na chvíli do Čech, přesně na týden, a vyšetření stíhají vyšetření a vydávám vám týden v obraze Martina Cheníčka. U toho mě tak napadá, co jsme vlastně a ptám se. Dobře, ale rychle zpět do Chorvatska, mám tu další skupiny a další práci a level 1 a LEVELY 2, ani nevím kam dřív skočit do vody : )Srpen přechází v září, je horko, neprší, nefouká, ideální na freečko…ZÁŘÍ.
Studenti, ta nej parta samých chalanou jsou zlobiví a tak dostávají kartáč. Ale všechno jednou končí a Konec a nový začátek je tu. 3 měsíce v Chorvatsku je pryč, a rychle zpět. Vypisuji vám moznost, jak se posunout stále dál a to Egyptskou výzvou. Drtíte se zle a dáváte do toho hodně, takže dobrá práce ! Nicméně zpět do učení, jsem tři týdny v ČR tak je třeba udělat tři kurzy. Joga, Běhací kemp vol.2 a freediving. Je to našlapané, odpresentovávávme přednášku s Gabkou a Herbertem na VMO a jedem plnej plyn.ŘÍJEN.
Kemp je odběhaný, a bylo to naprosto super. Tolik známých tváří !! Prostě top, TOP ! Jako vždy Andy natáčí video, a i další projekt. Volá mi moje kamarádka z Bali Alli a dáváme do kupy její tréningy a pomáháme jí natočením dokumentu o jejím návratu na vrchol trochu zmedializovat její cestu zpět. To si ovšem děsně nabíháme a půlka republiky to řeší. Tak vydáváme 8 minut videjko, kde projekt vysvětlujeme, protože jen chceme nezištně pomoci a mrzí nás, že to někdo vidí jinak. Raději se tedy vracím k realitě a učení nových lidí, opět plná kurz LEVEL 1 a Andy opět fotí a protože je vás 14, tak tentokrát vypomáhá i David Čani a já i s Mirliskem učíme. A vy jste super. Video o Alli vydáváme vzápětí. Cesta na Vrchol je venku, a budí víc emocí než nafta za 4Okč. S lidmi, co mám rád si vše vysvětlujeme, a co neznám, neřeším. Jedem dál, není možnost čekat, je tu totiž EGYPT. A MY LETÍME ! Tahle akce je pro nás ta nej. Nej parta lidí a celé loď freediverů. Prostě, tohle bylo TOP TOP TOP. DĚKUJEME !!! A tenhle nejnašlapanější měsíc nekončí, skáčeme s Mirliskem do letadla a letíme na Bali.LISTOPAD.
Bali. Jsme tu opět. Bali, nikdy neomrzíš, kor když tu mám sebou ŽMŽ – ženu mého života. Teplé moře a 14 dní tréningu jen my dva. Mno, to jo, jenže nějak nemohu najít bezpečné hloubky. Tak děláme aspoň mnoho pro najíždění motohodin, za všech podmínek co jsou myslitelné. Potápíme se zvířátky, Mantičkami, barakudami, hejnama bodloků, ploskozubců, napoleonů…Bali žije. Tak jde čas, na Bali.  Nelením, a poté co mi žena odletí domu, vypisuji další jogu na 2016  protože byl obrovský zájem, a tak…prostě proč ne. Vyprodáno je hned a tak vydáváme pak hned další. Nejenom my tady na Bali, ale i vy doma makáte jak psi, a Blekanec je tu ! Martin se toho zhostil velmi dobře : ) Bali letí rychle a zběsile. Největší krása je pod vodou. Dva mizí, při přijedou ale stále ve stejném ambientu hrají si freečka na Bali. S Romanem děláme VRAK a já o tom píšu sranda reportík. Listopad je žhavý a převlní se do prosince..PROSINEC.
Příchod posledního měsíce roku oslavujeme potápěním s Mantami. Po večerech, které jsou dlouhé nejenom že dáváme povinný šlaftruňky, ale také dělám brožurku JOGA NA CESTY. Žijeme tu v nádechu každý den akšak vše v životě končí – a jako rok, končí i Bali. Vracím se zpět do Čech. Je pár dnů do vánoc, tak vám ještě rekapituluji rok s Veganstvím a sestřihem toho nej ze světa. Návrat do Čech je krásný – shledání se ženou, i neštastný – umírá mi babička. Střihám si na odreágování videjko z Vraku, což mě nakonec stojí mnoho sil a nepřináší skoro žádnou radostn neboť se srážím s nepochopitelnou záští vůči mé osobě, ale holt úspěch se v ČR neodpouští, zřejmě. Tak se vrhám raději zpět do studia medicíny, a chystáme se na příští rok.A to je, až do téhle chvíle vše.
Uf.
Ano, toto jsme letos udělali.
Vy s námi, my s vámi.
Co k tomu dodat ?

Vy.
Vy, naši kamarádi, studenti, přátelé, naše rodiny…vy jste nám udělali tenhle rok skvělým. VÁM DĚKUJEME, vás si vážíme.

Na ničem jiném nezáleží, ne mě. Chci být jako vy, prostě DOBRÝ. Snažím se jednat tak, abych se večer, když se ohlédnu za svým dnem, za sebe nemusel stydět. Mám chuť dělat lidem radost, o Mirce, mé ženě ani nemluvě, ale ona není člověk, ona je anděl. Chceme se rozdávat, šérovat radost ze sportu, štěstí, mezi vás všechny prostřednictvím našich akcí, výletů, publikací, fotogalerií, videí.
Nic se na tomhle nezmění. Proč by mělo ? Vždyť rozdáváme radost. Snad to tak cítíte.

Tento článek…je to naše „díky“ - vám, co jste s námi někde byli. Tento článek je přehledem, jakýmsi online deníčkem, aby jste to měli v kupě a mohli se podívat zpět na rok 2O15, nebo 2O14, a říci si – ano, tohle bylo super, tohle za to stálo. A měli chut jít dál.
Se smíchem, a štěstím.
S námi, nebo sami.
To je jedno.
Vždy s radostí a lehkostí mysli.

Nezlobte se, že si od vás trochu bereme zpět. Nabíjíte nás pozitivní energií, sílou, radostí. Dáváte vy nám, my vám.
Děkujeme za to.
Jste super parta lidí.
Moc díky, za každou akci, výlet, roadtrip, kurzík s vámi. Děláte nám život světle modrým.

DĚKUJEME.A PŘÍŠTÍ ROK  ?
Zatím toho bude nejvíc. Mexico, Velrybáci, nová loď, safari, Y-40..
Nechte se překvapit. :)


Martin Cheníček a Mirka Pytlounová

Freediving Instructors International
PimpYourLife.cz academy


Level I instructor
Level II instructor
Pranayama instructor

eMail :
seven20@volny.cz
Freedive web : www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Martin GSM
: +420 777 266 305
Mirka GSM : +420 602 626 184


                                       ITS NEVER TOO LATE TO START A NEW LIFE !


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT