Polsko, Mszczonów

Freediving Polsko, Mszczonów

Toužíte po neuvěřitelném zážitku plném adrenalinu a překvapení? Přijďte k nám na kurz freediving, který probíhá v nejhlubším bazénu světa. Deepspot se nachází v Polsku a bazén má hloubku 45,5 m. Kurzy probíhají pod vedením třinácti násobného mistra světa a rekordmana Martina Štěpánka, který vám s radostí předá veškeré dovednosti.

RYCHLÝ KONTAKT

Jaké prostory využíváme

Jaké prostory využíváme

Přihlaste se na náš kurz freedivingu. Pro výuku a nácvik hloubkového potápění na jeden nádech využíváme nejhlubší bazén světa Deepspot v Polsku, který nabízí plno adrenalinových zážitků. Hloubka bazénu dosahuje 45,5 m. Součástí bazénu jsou různě stylizované místnosti, kde můžete prozkoumat podvodní jeskyně, vrak lodi a mnoho dalšího. Při volném potápění však tyto atrakce vynechejte.  

Bazén Deepspot se nachází jihozápadně od hlavního města Varšava a naleznete jej na adrese Warszawska 50, 96-320 Mszczonów, Polsko.  

 

Ubytování

Pro naše účastníky freediving kurzu je možnost ubytování ve zdejším cestovním hotelu cca 1 km od plaveckého bazénu Deepspot, kde přespává většina české výpravy. Cena činí zhruba 30 € na noc. Kapacita je bohužel omezená, tudíž s rezervací dlouho neváhejte. 

 

 

 

Ubytování

Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva *
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu