ASW kemp –⁠ běh, jízda na kole, plavání aneb inverzní triatlon

ASW kemp –⁠ běh, jízda na kole, plavání aneb inverzní triatlon

O kurzu

O kurzu

Jezdíte na kole, běháte a plavete? Přihlaste se na náš ASW kemp inverzního triatlonu, kde všechny tyto disciplíny spojíme a podstoupíme společně. Čeká nás adrenalinový víkend plný intenzivních zážitků, kde vám ukážeme jak lépe trénovat, jak vystoupit z komfortní zóny a objevení vlastních hranic. Naučíte se zde komunikaci s vlastním tělem a postupnému zlepšování pod vedením třinácti násobného mistra a rekordmana Martina Štěpánka s obrovskými zkušenostmi. Součátí kurzu je také přednáška o principech nastavení kola a další funkční drobnosti v režii Davida Anderleho, našeho dvorního filmaře.

Tento kemp bude také o síle a vytrvalosti, proto vám doporučujeme před kempem trénovat. Můžete se těšit na proběhnutí z Ještědu dolů, jízdu na kole Ralskem a nakonec se vykoupeme v bazéně. Dále zkusíme podstoupit ferratu, což je zajištěná cesta obvykle v horském terénu. Detailnější informace si můžete přečíst v následujícím článku.

Kde kurz probíhá

ASW kemp provádíme v České republice v Osečné u Liberce v malebném prostředí pod Ještědem, které využijeme pro spoustu sportovních aktivit v okolním terénu. Kurz zahájíme již v pátek. Sraz bude v 18 h na vile Osečné, kde si uděláme brífink a připravíme vše na přesun. 

Kurz probíhá celý víkend od soboty do neděle na adrese Českolipská 114, Osečná 463 52, směrem na Stráž pod Ralskem. Zde můžete využít možnost ubytování u nás ve vile. K dispozici máme novou tělocvičnu s krbem, saunu a konferenční místnost na výuku teorie. Více informací o lokalitě naleznete zde.

Více o lokaci
Kde kurz probíhá
Program – sobota

Program – sobota

V sobotu ráno pojedeme autobusem na Výpřež, což je kousek pod Ještědským vrcholem, kde nás bude čekat porce 10km seběhu směrem do Osečné, nádhernými traily v lesích Ještědu. Tam se po doběhnutí z Ještědu převlečeme, přezujeme a vrhneme se na kola do lesů Ralska. Na kole nás čeká cca 40 km terénem šotolina i asfalt. Cesty jsou na XC kole zvládnutelné. Pojedeme přes různá děsuplné místa kempů proměny, zubří ohradu a mnoho dalšího. Nakonec nás čeká bazén, který budeme mít pronajatý ve Stráži pod Ralskem, kde to celé zakončíme plavbou 1 km. To vše splníme v předpokládaném čase cca 4 hodin.

Po doplavání se dobelháme pro auta a pojedeme do Osečné, kde to vše vyhlásíme. Těšit se můžete i na nějakou cenu. Večer se namasírujeme v naší tělocvičně a uspořádáme oslavu venku na vile. Důležitá bude také příprava na druhý den, neboť tímto dnem naše akce nekončí.

Program – neděle

V neděli bude opět na pořadu dne něco nového, a to Via Ferrata Vodní brána u Semil a slackline. V 8:30 budeme nastupovat do cest, abychom se vyhnuli velkému množství lidí. Nejdříve nás tedy čeká nádherná semilská ferrata lehké i těžké varianty. Vše potřebné jako teorii jištění a správný pohyb vám vysvětlíme. Zde vás poprosíme o zajištění vlastní ferratové sety. Nevíme, zda budeme mít vybavení na půjčení pro všechny. 

Dále pro vás máme slackline, kterou natáhneme a zajistíme. Opět vás tím provedeme, neboť již chodíme řadu let. Naučíme vás teorii, praxi, jak chodit či nechodit, jak se posouvat a správně trénovat. Výbavu zde nepotřebujete, protože chodíme naboso.

Program – neděle
Co s sebou

Co s sebou

  • vlastní kolo
  • funkční sportovní oblečení (i náhradní)
  • vyzkoušené boty na běhání 
  • plavky 
  • batůžek na kolo
  • láhev na pití
  • vlastní ferratové sety
  • tužka, blok, záznamové zařízení

Upozornění

V případě nemoci či zranění se nemusíte bát, že byste o kurz přišli. Obraťte se na nás a budeme se snažit vás přesunout na jakýkoli jiný volný termín tohoto kurzu. Pokud to i tak nepůjde, prosíme o sehnání zástupce / náhradníka.

Záloha je finančně nevratná a jejím zaplacením souhlasíte s tímto ujednáním. Zbytek doplatku poprosíme zaplatit až v hotovosti na kurzu, nebo těsně před vaším odjezdem na účet.

Upozornění

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzASW kemp –⁠ běh, jízda na kole, plavání aneb inverzní triatlon

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu