Freediving ve Švýcarsku

Freediving ve Švýcarsku

O kurzu

O kurzu

Jste unavení stále stejnými ponory? Chtěli byste zažít něco jiného? Právě proto jsme přichystali něco zajímavého, na co nejste úplně zvyklí a co ještě skoro nikdo nedělal. Vymysleli jsme pro vás freediving v nejznámějších švýcarských řekách Maggia a Verzasca v oblasti kantonu Ticino. Tato akce bude levná, objevitelská, a ne tak pro každého.

Součástí našeho kurzu je také poskytnutí komplexního výukového systému včetně výuky jógy. Veškeré praktické dovednosti a teoretické znalosti vám předá třinácti násobný mistr světa a rekordman Martin Štěpánek, který má s potápěním mnohaleté zkušenosti. Více inormací o probíhání kurzu si můžete přečíst v našem blogovém článku

Kde kurz probíhá

Naše cesta za freedivingem nás zavede do švýcarského kantonu Ticino. Zaměříme se na dvě nejznámější řeky: Verzasca a Maggia, které jsou zaříznuté v hlubokých horských údolích. Viditelnost v řekách záleží na počasí, ale může dosahovat 15–20 m. Nachází se tam také mírný proud, který je pro nádechové potápění úplně ideální. Lokality v řekách jsou dostupné z malých parkovišť u silnice. Vzdálenost, kterou je třeba ujít je cca 80 a 200 m. Teplota vody je mezi 12–17 °.

Pro naše účastníky také nabízíme možnost zařízeného ubytování. Cena kurzu zahrnuje ubytování včetně snídaně, odvoz na lokality, večerní i ranní hodiny jógy. Více informací o lokalitě naleznete na stránce Lokace.

Více o lokaci
Kde kurz probíhá
Harmonogram

Harmonogram

 • 1. den: příjezd na místo, odpočinek a příprava na další den
 • 2. den: odjezd na lokalitu Verzacsa, rozkoukání, odpoledne první ponor kolem 13 h
 • 3. den: odjezd na celý den na lokalitu Versacza, dva ponory
 • 4. den: lokalita Maggia, 2 ponory, večer promítání videí z ponorů, oslava
 • 5. den: odjezd domů, potápění

Co s sebou

 • neopren 5 mm
 • rukavice, ploutve, maska
 • šnorchl
 • opasek, hodinky
 • karimatka
 • sportovní obuv
 • blok na poznámky
Co s sebou
Upozornění

Upozornění

V případě nemoci nebo zranění se nemusíte bát, že byste o kurz přišli. Budeme se vás snažit přesunout na jakékoliv jiné datum, které bude letos volné. Záloha je ale finančně nevratná. Jejím zaplacením souhlasíte s tímto ujednáním. Zbytek doplatku poprosíme až v hotovosti na kurzu, nebo těsně před vaším odjezdem na účet.

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzFreediving ve Švýcarsku

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

REPORT ze sport tripu

REPORT ze sport tripu

celý článek
Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Kraniosakrální terapie je jemný terapeutický přístup, který se zaměřuje na harmonizaci toku tekutin a energie v těle, zejména v oblasti hlavy a páteře. Tato terapie může pomoci uvolnit napětí, zlepšit pohyblivost kloubů a posílit obecný pocit pohody klienta.
celý článek
další články z blogu