Freediving na Filipínách

Freediving na Filipínách

O kurzu

O kurzu

Každý rok se snažíme vyrazit na jednu poznávací cestu do světa a podniknout hledání nových lokalit pro budoucí výlety s vámi, našimi přáteli, studenty a kamarády okolo vody. Proto jsme se rozhodli pro kurz freedivingu na Filipínách, které nabízí spoustu jedinečných míst k vidění a krásu podmořského světa. Neváhejte příliš dlouho a přihlaste se na náš velmi omezený kurz plný adrenalinu a zábavy. 

Součástí našich poskytovaných služeb je zajištění komplexní a kvalitní výuky pro co největší bezpečnost při potápění. Veškeré praktické dovednosti a teoretické znalosti máte možnost získat od třinácti násobného mistra světa a rekordmana Martina Štěpánka, který se potápěním a dalším aktivitám věnuje již řadu let. 

Co vás v kurzu čeká

Na našem kurzu vás čeká spousta zajímavých věcí. Jednou z nich je Busuanga Island, kde jsou místní reefy plné neskutečného života a ostrůvek Coron. Potápění a vraky jsme naplánovali na každý den. Některé vraky jsou docela hluboko, ale ty, co jsme se rozhodli absolvovat jsou cca v hloubkách 12–36 m. Za zmínku určitě stojí vrak Morazan o délce 112 m, Olympia Maru a Sangan.

V centru ostrova se nachází Barracuda Lake s průzračně čistou vodou. Barracuda Lake je zajímavý brakickou vodou, která je na hladině teplá okolo 28 °C a okolo jezera se nachází vývěry teplé vody v cca 10–15 m hloubky. Je zde i nádherný podvodní landscape, vápencové útvary, jeskyně a průplavy. Více informací o kurzu si můžete přečíst v následujícím článku

Co vás v kurzu čeká
Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Tento kurz hloubkového potápění provádíme na Filipínách. Zejména se zaměříme na ostrov Coron a na všechny lokality se budeme přepravovat lodí. Máme loď, na kterou se vejde 20 osob, z toho cca 8 scuba a zbytek je volný na další potřebné věci pro freediving. Na lokalitu to trvá maximálně 1 h. Přejezdy na další lokality jsou v řádu pár minut, ojediněle 20 min. Připravte se na to, že na lodi strávíme skoro celý den od rána do večera. 

Součástí kurzu je také možnost ubytování, o kterém si níže můžete zjistit více informací. 

Více o lokaci

Co s sebou

  • neopren 5 mm
  • rukavice, ploutve, maska
  • šnorchl, opasek
  • hodinky
  • karimatka
  • sportovní obuv
  • blok na poznámky
  • závaží
Co s sebou
Upozornění

Upozornění

V případě nemoci nebo zranění se nemusíte bát, že byste o kurz přišli. Kontaktujte nás a budeme se vás snažit přesunout na jakékoliv jiné volné datum tohoto kurzu. Popřípadě za sebe najděte náhradníka. Záloha je ale finančně nevratná. Jejím zaplacením souhlasíte s tímto ujednáním. Zbytek doplatku poprosíme až v hotovosti na kurzu, nebo těsně před vaším odjezdem na účet.

Mějte prosím na paměti, že na ostrov Coron můžete mít věci pouze o váze 10 kg, tudíž neberte zbytečné věci. 

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzFreediving na Filipínách

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu