Tenerife - kurz Freedivingu

Tenerife - kurz Freedivingu

Chtěl bych vás všechny pozvat na úplně novou akci, kterou jsme se rozhodli udělat již za měsíc. Protože jsem hodně slyšel různých kempech od David Cani Fii na Tenerife, a protože jsem náhodou potkal v Deepspotu Pavla z Atlantis Freediving, tak slovo dalo slovo a nyní jedeme objevit krásy moře a přírody Tenerife s freedivingem i my. A vy!

Kde budeme?

Kde budeme?

Místo, kde budeme potápět i bydlet, se nachází v klidné vesnici Tabaiba, pouhých 14 km od hlavního města Santa Cruz de Tenerife.

Samotné centrum freedivingu se nachází v přízemí komplexu bytových domů Jardin del Mar a jen 40 kroků od břehu. Naše tréninkové místo se nachází v zátoce Tabaiba, pouhých 50 metrů chůze od dveří Freediving centra. Zátoka Tabaiba je chráněna téměř ze všech směrů, takže zde nejsou žádné proudy a hladina je vždy klidná, což poskytuje dokonalé podmínky pro potápění, včetně úžasné viditelnosti. Po snadném vstupu můžete dosáhnout hloubek od -20 m do -100 m, to vše v krátké vzdálenosti od břehu.

Více o lokaci

Budou vraky?

Malé městečko Tabaiba je také ideálním místem pro ponor k vraku, jen kousek od našeho břehu. Vrak v Tabaibě je 35 metrů dlouhý a nazývá se „El Peñon“: byl potopen jako umělý útes na tomto severovýchodním pobřeží Tenerife v roce 2006, aby obohatil mořský život v této oblasti a podpořil potápění. Loď je nakloněna o třicet stupňů na pravobok v maximální hloubce 32 metrů. Uvnitř vraku je mnoho života, polypy, chobotnice a některé velké murény.. Vrak je cca 100m od břehu, takže tam do pohody doplaveme. Já to vyvážu at můžete ručkovat. A jdeme na to.

Budou vraky?
Trénink samozřejmě taky bude

Trénink samozřejmě taky bude

Každý den by jsme ráno začínali jako vždy jógou, poté procvičili vyrovnávání tlaku ve stredouší - ať už používáte jakoukoliv metodu. Následně by jsme šli vždy na jeden nebo dva ponory potrénovat hloubky. Vše je v dosahu ve vzdálenosti od břehu cirka 50m a o hloubky je tedy postaráno. Jsou zde vyvázané bojky, takže žádné driftování a záliv je ze všech stran chráněn proti vlnám a proudům, tudíž si neumím představit lepší místo na trénink. Teplota vody podle Pavla z Atlantis Freediving by měla být 20 stupňů takže rukavice ponožky a tak dále. Nicméně v zázemí učebny je teplá sprcha, a přímo nad učebnou kousek od břehu budeme bydlet.

Co je v ceně a co letenky

V ceně je veškerý servis instruktora + lana, bojky, vybavení. Každodenní rozbory ponorů na videu - videokoucink V ceně není ubytování (cca 20-40 euro na den) a letenka, cesta z letiště.

My letíme s přestupem z Berlína:

18FEB Berlín Zurich 1810-1935 Nonstop
18FEB Zurich Tenerife jih 2035-2355 Nonstop
26FEB Tenerife jih Zurich 0045-0620 Nonstop
26FEB Zurich Berlín 0840-1005 Nonstop

Například naše cena kterou jsme teď koupili : 9.190 Kč včetně odbaveného zavazadla 23kg – moc neváhejte, je to teď docela levné. Létá se i z Vídeň, Katovice, Praha… Tak moc neváhejte, a napište mi co nejdříve raději, ať máme čas sehnat pro vás letenky a ubytování.

Co je v ceně a co letenky

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzTenerife - kurz Freedivingu

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

REPORT ze sport tripu

REPORT ze sport tripu

celý článek
Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Kraniosakrální terapie je jemný terapeutický přístup, který se zaměřuje na harmonizaci toku tekutin a energie v těle, zejména v oblasti hlavy a páteře. Tato terapie může pomoci uvolnit napětí, zlepšit pohyblivost kloubů a posílit obecný pocit pohody klienta.
celý článek
další články z blogu