Adventure kemp - ostrov VIR

Adventure kemp - ostrov VIR

O kurzu

O kurzu

Ahoj všichni příznivci outdooru,

život venku je pro mě absolutně vším, což už jste asi pochopili, pokud mě znáte nebo sledujete. Od dob, kdy jsem skončil se závoděním ve sjezdu, nemám žádný sport jako svou pomyslnou F1. Už je to dneska skoro 12 let, a od té doby se věnuji tolika činnostem, kolik jen chci, hlavně když při nich jdu dopředu, ať už poznáním svého těla nebo svých reakcí.

Na tento popud jsem se rozhodl udělat konečně delší outdoorový trip, jehož koncept jste si mohli vyzkoušet u mě například na Adrenalin sport víkendu (překřtěném na Kemp bolesti) nebo na kempu Nikdy není pozdě. A o co tedy půjde, kdy to bude, a jaká náplň kempu vás čeká?

Původně jsem myslel, že podobný kemp uděláme na Sardinii, ale bylo by to příliš drahé, a také jsem si uvědomil, že i když je Sardinie nádherná, já již 12 let žiji třetinu roku v Chorvatsku na ostrově Vir. Zde jsou možnosti pro uspořádání tohoto kempu co se týče zázemí a hlavně ceny pro vás mnohem lepší, a je zde více aktivit. Tudíž tento kemp bude u nás na základně na ostrově Vir.

Sportovní aktivity: Co vše Vás čeká

Datum kempu bude tedy od soboty 19. října do soboty 26. října. A nyní již o co půjde a co budeme dělat?

Na tomto kempu máme pro vás naplánované tyto sportovní aktivity:

– Celodenní hike v pohoří Velebit
– Ferrata Bat (nádhera největší)
– Paddleboarding
– Rafting na řece s vodopády Zrmanja
– Kolo po nádherných trailech
– Yoga
– Kiteboarding (pro již jezdící)
– Večerní slackline

Všech těchto aktivit se samozřejmě nemusíte účastnit, vše záleží na vaší náladě, fyzické kondici, a chuti do konkrétního sportu v ten který den. Bude to opravdu jen na vás.

Sportovní aktivity: Co vše Vás čeká
Ubytování

Ubytování

Samozřejmě v ceně tohoto kempu je i ubytování u nás na apartmánech, což z toho dělá opravdu velmi finančně příjemný týden. Cena za tento kemp je pouhých 12 900 Kč na týden - v ceně je i ubytování na apartmánech s vlastní kuchyní a dvěma koupelnami, parkoviště a veškeré služby instruktora.

Ubytování je v dvoulůžkových pokojích a máme pro vás k dispozici dva domy. Nicméně počet lidí na tuto akci mám omezený na šest.

Co s sebou a jaké je nutné vybavení?

V té době ještě létají letadla, takže na tento týden je možné přiletět od soboty do soboty a ceny jsou teďka asi 1200 Kč. Nicméně budete potřebovat nějaké vybavení, protože sportů, které tu budeme dělat, a program, který na vás mám naplánovaný, je poměrně bohatý.

Potřeboval bych, abyste s sebou měli vše potřebné k provádění daných sportů. Co se týče kola, preferujeme horské kolo nebo nějaké cross-country. Dále máme slackline a yoga podložky, ale ferratové sety a kvalitní obuv si vezměte prosím sami. Paddleboardy tu máme tři, takže pro první tři účastníky zájezdu jsou připravené.

Co s sebou a jaké je nutné vybavení?
Fotogalerie a večerní program

Fotogalerie a večerní program

Přidávám spoustu fotek z několika místních atrakcí, abyste věděli, co vás čeká a co za parádu tady budeme dělat. Přesný program si nechám pro účastníky, máme tu i jedno překvapení, které na vás bude čekat.

Každý večer také budeme jezdit na západy slunce, společně grilovat a užívat si sklonku léta na místě, kde v té době bude ještě teplo.

Moc se těším a pro jakékoliv další informace dejte vědět. Přihlášky prosím přes formulář u mě na webu, nebo přes e-mail seven20@volny.cz, a nebo samozřejmě telefon na čísle
+420 777 266 305.

Ať máte modrý den,

Martin
Freediving Instructors International

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzAdventure kemp - ostrov VIR

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu