Freedivng na Maledivách

Freedivng na Maledivách

O kurzu

O kurzu

Chtěli byste nasbírat nové zkušenosti z volného potápění? Neváhejte se přihlásit na náš týdenní kurz freedivingu na Maledivách, kde se vám naskytne jedinečná příležitost vidět krásu tohoto exotického místa. Součástí našich služeb je také poskytnutí kvalitní a komplexní výuky, která zahrnuje veškeré praktické dovednosti a teoretické znalosti. Ty vám s radostí předá třináctinásobný mistr světa a rekordman Martin Štěpánek. 

Zde budeme mít možnost potopit i nějaký ten vrak o hloubce 20 až 40 m s krásnými průplavy. Čeká nás spousta ponorů a mnoho dalšího. Více informací o tom, jak kurz probíhá, si můžete přečíst v našem článku

Kde kurz probíhá

Tento kurz nádechového potápění provádíme na Maledivách. Celým názvem Maledivská republika, je souostroví v Indickém oceánu tvořící řetězec 19 korálových atolů, v jejichž prostřední části se budeme pohybovat. Celkově se Maledivy skládají z 1 196 ostrovů, z nichž je zhruba 200 obydlených. Ostrovy jsou pokryté chlebovníkovými a palmovými háji. Jsou lemovány nádhernými písčitými plážemi a průzračnými lagunami. Tento nejplošší a nejníže položený stát světa patří k vyhledávaným turistickým cílům.

I zde poskytujeme našim účastníkům ubytování na lodi, o kterém si můžete přečíst více informací na následující stránce Lokace.

Více o lokaci
Kde kurz probíhá
Doporučené vybavení

Doporučené vybavení

  • neopren 5 mm
  • rukavice, ploutve, maska
  • šnorchl, opasek
  • hodinky
  • karimatka na jógu a sportovní obuv
  • blok na poznámky
  • závaží

Co je v ceně kurzu

Cena zahrnuje instruktorské služby, ubytování, příprava bójek, lan, průvodce na lokalitě atd., a činí 8 900 Kč na týden, jako je to na všech našich kurzech. 

Jinak v ceně kurzu není zahrnuto pojištění, alkohol dle spotřeby a bakšiš pro posádku – doporučuje se 80 USD / osoba. Ten však platí každý individuálně přímo na lodi. 

Co je v ceně kurzu
Upozornění

Upozornění

V případě nemoci nebo zranění se nemusíte bát, že byste o kurz přišli. Budeme se vás snažit přesunout na jakékoliv jiné volné datum. Záloha je ale finančně nevratná. Jejím zaplacením souhlasíte s tímto ujednáním. Zbytek doplatku poprosíme až v hotovosti na kurzu, nebo těsně před vaším odjezdem na účet.

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzFreedivng na Maledivách

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu