Freediving kurz v Chorvatsku: Fii level 3 (60 m)

Freediving kurz v Chorvatsku: Fii level 3 (60 m)

O kurzu

O kurzu

Chtěli byste pokořit další hloubky a prohloubit své schopností? Tak přesně pro vás jsme připravili tenhle týdenní intenzivní kurz freediving level 3. Jedná se o nejhlubší level freedivingu s komplexní výukou a teoretickou přípravou od třinácti násobného mistra světa a rekordmana Martina Štěpánka. 

Tento kurz je vhodný pro ty, kteří absolvovali kurz FII level 1 a level 2 a už párkrát absolvovali hloubky cca 35–40 m. Pokud máte problémy s equalizacemi, trénujete a stále se vám něco nedaří, s naší pomocí vše hravě zvládnete. Přečtěte si více o kurzu v našem článku.

Co vás v kurzu čeká

Tento týden nás nečeká nic jiného než deep freediving. Budeme probírat a cvičit freediving, řešit přípravy na potápění, dělat suché tréninky, vizualizace, dekoncetrační cvičení a samozřejmě tréninky na hloubce každý den.

Abyste si tento kemp užili a mohli ze sebe dostat maximum, potřebujeme, abyste na tento kemp přijeli fyzicky i psychicky připraveni s natrénovanými equalizacemi na suchu dle návodů, které před kurzem obdržíte, a strečinku, který budeme rozesílat též. Více informací o tom, jak správně trénovat a postupovat před kurzem, si můžete přečíst v následujícím článku.

Co vás v kurzu čeká
Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Kurz nádechového potápění freediving level 3 probíhá v Chorvatsku na ostrově Vir v Zadarské oblasti. Pro účastníky našeho kurzu poskytujeme zajištěné ubytování v našich vlastních apartmánech. Naleznete nás na adrese Chorvatsko, ostrov Vir, Straža 11.

Příjezd na apartmán je možný v sobotu odpoledne. Ubytování je však k dispozici od 18 h, dříve prosím nejezděte. Konec kempu je naplánovaný na pátek ve 13 h a odjezd z ubytování nejpozději v sobotu v 8 h ráno. Přečtěte si více o ubytování a lokalitě.

Více o lokaci

Doporučené vybavení

  • neopren 5 mm
  • nose clip, rukavice
  • ploutve, maska, šnorchl
  • opasek, hodinky
  • karimatka na jógu, sportovní obuv
  • blok na poznámky
  • závaží (pro ty, co letí letadlem, závaží poskytneme)
Doporučené vybavení
Upozornění

Upozornění

V případě nemoci nebo zranění se nemusíte bát, že byste o kurz přišli. Budeme se vás snažit přesunout na jakékoliv jiné datum, které bude letos v Chorvatsku volné. Pokud se i tak nebudete moct účastnit, můžete za sebe najít náhradníka. 

Záloha je ale finančně nevratná. Jejím zaplacením souhlasíte s tímto ujednáním. Zbytek doplatku poprosíme až v hotovosti na kurzu, nebo těsně před vaším odjezdem na účet.

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzFreediving kurz v Chorvatsku: Fii level 3 (60 m)

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

REPORT ze sport tripu

REPORT ze sport tripu

celý článek
Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Co je to KranioSakrální terapie a proč je vhodná pro sportovce

Kraniosakrální terapie je jemný terapeutický přístup, který se zaměřuje na harmonizaci toku tekutin a energie v těle, zejména v oblasti hlavy a páteře. Tato terapie může pomoci uvolnit napětí, zlepšit pohyblivost kloubů a posílit obecný pocit pohody klienta.
celý článek
další články z blogu