Kurz jógy a fyziologie v Chorvatsku –⁠ level 2

Kurz jógy a fyziologie v Chorvatsku –⁠ level 2

O kurzu

O kurzu

Pětidenní kurz intenzivního tréninku nových poloh, izometrických cvičení, bráničních cviků, rozšiřování kapacity plic a především kalisteniky, pro rozvoj vašich pohybových schopností do úrovní, kam jste nečekali, že se dá dojít. To vše vás s námi čeká na tomto kurzu v Chorvatsku. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Pokud jste s námi absolvovali lekce jógy v Liberci, je to jen výhodou. Zde se budeme také potápět. To se však týká zkušených freediverů s úspěšně dokončeným levelem 1 nebo kurzem level 2.

Komplexní výukový systém vám zajistí třinácti násobný mistr světa a rekordman Martin Štěpánek s mnohaletými zkušenostmi. Více informací si můžete přečíst v našem blogovém článku.

Co vás v kurzu čeká

 • Čtyři dvouhodinové přednášky o výživě, metabolismu, krvi, dýchání, oběhové, trávicí, nervové, cévní soustavě a samozřejmě mediálních mýtech a potravinách
 • Powerjoga, core
 • Pozdrav slunce
 • Freediving (hloubky, equalizace)
 • Večer se můžete těšit na společné posezení
Co vás v kurzu čeká
Kde kurz probíhá

Kde kurz probíhá

Kurz jógy a fyziologie se uskuteční na ostrově Vir v Zadarské oblasti. Pro účastníky tohoto kurzu je samozřejmostí zajištěné ubytování v našich vlastních vybavených apartmánech za skvělou cenu se vším luxusem, pohodlím a rodinnou atmosférou. 

Příjezd na apartmán je možný v sobotu odpoledne. Ubytování je však k dispozici od 18 h, dříve prosím nejezděte. Konec kempu je naplánovaný na pátek ve 13 h a odjezd z ubytování nejpozději v sobotu v 8 h ráno. Pro více informací o dané lokalitě a ubytování přejděte na následující stranu.

Více o lokaci

Co s sebou

 • neopren 5 mm
 • rukavice, ploutve
 • maska. šnorchl
 • hodinky
 • gumový opasek
 • sportovní obuv, karimatka na cvičení
 • blok na poznámky
Co s sebou
Upozornění

Upozornění

V případě nemoci či zranění se nemusíte bát, že byste o kurz přišli. Obraťte se na nás a budeme se snažit vás přesunout na jakýkoli jiný volný termín tohoto kurzu. Pokud to i tak nepůjde, prosíme o sehnání zástupce / náhradníka.

Záloha je finančně nevratná a jejím zaplacením souhlasíte s tímto ujednáním. Zbytek doplatku poprosíme zaplatit až v hotovosti na kurzu, nebo těsně před vaším odjezdem na účet.

co o nás říkají účastníci?'

Na vašem názoru mi záleží a jsem rád, že se mi daří naplňovat vaše vysoká očekávání. Přesvědčte se sami.

Martina jsem poznal přes auta a cestování. Několik let jsem doma mluvil o tom, že bych se chtěl naučit potápět na nádech dál než do 2 metrů. A tak moje tlachání vyslyšela manželka a obdarovala mě kurzem v Libereckém bazénu. Super 2 dny, spoustu zajímavostí a jak je u Martina zvykem, tak i spoustu inspirace.

Honza Čech
Freediving kurz Liberec
20
let zkušeností
2500+
studentů
300+
proběhlých kurzů
100%
spolehlivost

Objednejte se na kurzKurz jógy a fyziologie v Chorvatsku –⁠ level 2

Vybrat termín kurzu *
Vaše jméno *
Telefon
Vaše zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nejnovější články z blogu

další články z blogu